Informační centrum

Zimní farmářské trhy v plné parádě – sobota 18. února

/ Petra Tomášková

Letošní druhý trh třináctého ročníku novoměstských farmářských trhů je za dveřmi. Už tuto sobotu 18. února nabídne naše město příznivcům poctivých potravin a produktů další otevřený …

Zimní farmářské trhy v plné parádě – sobota 18. února

Letošní druhý trh třináctého ročníku novoměstských farmářských trhů je za dveřmi. Už tuto sobotu 18. února nabídne naše město příznivcům poctivých potravin a produktů další otevřený trh pod širým nebem. Stavte se podpořit přímé výrobce, pěstitele a chovatele do parku na Vratislavovo náměstí, a to v tradičním zimním čase od 8 do 11 hodin. I zimní trh má rozhodně co nabídnout, přihlášeno je třicet prodejců.

Co bude jinak? V nabídce Ráčkova řeznictví a uzenářství najdete jitrnice, jelita, tlačenku, uzené, sekanou, klobásy, pomazánky, paštiky, vepřové maso ve vlastní šťávě a uzená žebírka. Kozí dvorek Olešenka zahajuje svoji dojnou sezonu. Do košíků tak můžete opět skládat čerstvé sýry, tvarohy, žervé, tvarohové krémy, mléko, syrovátku a jogurtové mléko v bio kvalitě. Přihlášeno je i Perníkářství Lucie,  u kterého najdete mimo jiné i třikrát oceněné Pikárecké perníkové preclíčky Regionální potravinou. V dřevěných domečcích se na vás těší novoměstský pivovar Hejkal a Včelařství Babákov. Z rukodělných výrobců můžete podpořit tentokrát například Jaroslava Jana Marečka, Nositele tradic Bystřicka za udržení tradice ručního opracování dřeva a dřevořezbářství.

Mrkněte do seznamu přihlášených prodejců a vydejte se na nákup čerstvých a kvalitních surovin s jasným původem. Začínáme úderem osmé hodiny ranní a jsme až do vyprodání zásob. Těšíme se na vás v sobotu 18. února za jakéhokoliv počasí v parku na Vratislavově náměstí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250