Informační centrum

Začíná desátý ročník farmářských trhů

/ Petra Tomášková

Desátý ročník farmářských trhů je tady! Začíná tuto sobotu 18. ledna v parku na Vratislavově náměstí, kde si můžete od 8 do 11 hodin nakoupit …

Začíná desátý ročník farmářských trhů

Desátý ročník farmářských trhů je tady! Začíná tuto sobotu 18. ledna v parku na Vratislavově náměstí, kde si můžete od 8 do 11 hodin nakoupit z rukou farmářů kvalitní čerstvé potraviny.

Na první letošní zimní trh je přihlášeno osmnáct prodejců. Chvátalovi z Poděšína přivezou brambory Dalli, Jana Plocrová nabídne teplá ovocná vína a ovocný mošt, Monika Zelníčková sirupy a džemy v bio kvalitě. U stánku Včelařství Babákov si budete moci pochutnat na teplé medovině a nakoupit med a medové produkty. Nebudou chybět masné výrobky z Fryšavy a Třebíče, vejce a drůbež ze Zlatkova, masné a mléčné výrobky z Netína, krůtí maso Zelenka, mléčné výrobky ZD Březiny, Davídkovo koření, Utopenci z Hastrmanky, slovenské sýry a uzeniny Mipotex a rakytníkové výrobky. Pečivo nabídne rodinná pekárna Kejval, sladké dobroty Markéta Mrázová a nepřijdete ani o oblíbené Janečkovy a Prosetínské trubičky.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250