Informační centrum

Velikonoční farmářské výdejní okénko

/ Petra Tomášková

Plnohodnotné farmářské trhy jsou zatím stále v nedohlednu, ale i tak si můžete nadcházející velikonoční svátky zpříjemnit s kvalitními farmářskými dobrotami od našich oblíbených malovýrobců. …

Velikonoční farmářské výdejní okénko

Plnohodnotné farmářské trhy jsou zatím stále v nedohlednu, ale i tak si můžete nadcházející velikonoční svátky zpříjemnit s kvalitními farmářskými dobrotami od našich oblíbených malovýrobců. Ještě stále do čtvrtka 1. dubna do 12 hod. si můžete objednat níže uvedený sortiment a naši farmáři Vám ho přivezou v sobotu 3. dubna do parku na Vratislavovo náměstí, kde se trhy běžně pořádaly.

Výborné Sýry z Březin, které v běžném obchodě nekoupíte, si můžete vybrat na http://www.syryzbrezin.cz a pak už jen zavolat pí. Pražanové na tel. 605 299 493. V nabídce jsou sýry čerstvé, zrající, jogurty a tvarohové výrobky. Na Váš sváteční stůl můžete objednávat i Prosetínské trubičky, které se pyšní oceněním Regionální potravina na tel. 728 239 343. Křehké Janečkovy trubičky a velikonoční cukroví pak na tel. 737 909 281. Z cukroví se můžete těšit na rolády, řezy, velikonoční kuřátka, špičky, věnečky, na co si jen vzpomenete. MM Farma ze Zlatkova už hlásí stop objednávek, děkujeme!

Výdej předem objednaného sortimentu proběhne v sobotu 3. dubna od 9 do 9.30 hod. v parku na Vratislavově náměstí pod lípou. Při vyzvedávání prosíme, dodržujte všechna 3R. Děkujeme, že podporujete naše farmáře v této nelehké době. Moc si toho vážíme!

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250