Velikonoční farmářská nabídka

Petra Tomášková  Sdílet článek na nebo

Už víme, jak budou letošní Velikonoce vypadat. Nicméně doma si je oslavit můžeme a to i s poctivými farmářskými produkty a podpořit tak přímé výrobce, …

Velikonoční farmářská nabídka

Už víme, jak budou letošní Velikonoce vypadat. Nicméně doma si je oslavit můžeme a to i s poctivými farmářskými produkty a podpořit tak přímé výrobce, se kterými jsme se pravidelně setkávali na novoměstkých farmářských trzích.

Už na příští sobotu 3. dubna si můžete objednat níže uvedený farmářský sortiment a pak si ho v čase od 9.00 do 9.30 hod. vyzvednout v parku pod lípou na Vratislavově náměstí. Objednávat můžete až do čtvrtka 1. dubna do 12.00 hod.

MM Farma ze Zlatkova nabízí vejce z volného chovu za 4 Kč/ks, kuře za 90 Kč/kg a kachnu za 120 Kč/kg. Objednávky přijímá pí. Mičková na tel. 702 066 811.

Nově si můžete objednat i Sýry z Březin u pí. Pražanové na tel. 605 299 493. Máte raději sýry čerstvé, zrající nebo nakládané? A co třeba jejich výtečné jogurty a tvarohy? Mrkněte na jejich kompletní nabídku a vyberte si http://www.syryzbrezin.cz

Objednávat můžete i Prosetínské trubičky z listového těsta za 13 Kč/ks na tel. 728 239 343. Janečkovy trubičky a výborné velikonoční cukroví pak na tel. 737 909 281.

Podpořte drobné výrobce a chovatele, kteří jsou v současné době znevýhodněni proti kamenným obchodům s potravinami. V případě zájmu bychom mohli výdej předem objednaných potravin pravidelně opakovat až do té doby, kdy budou moci zase začít běžné farmářské trhy, jak je známe.

 

Soubory ke stažení

 
Dotazník