Informační centrum

Vánoční trh plný originálů a kouzelné atmosféry

/ Petra Tomášková

Nasát vánoční atmosféru, ochutnat sváteční dobroty a nakoupit dárečky pro svoje blízké můžete v sobotu 10. prosince na Vánočním trhu. K tradičním farmářským trhům se …

Vánoční trh plný originálů a kouzelné atmosféry

Nasát vánoční atmosféru, ochutnat sváteční dobroty a nakoupit dárečky pro svoje blízké můžete v sobotu 10. prosince na Vánočním trhu. K tradičním farmářským trhům se tak připojí i trh vánoční, který proběhne na spodním Vratislavově náměstí od 8 do 16 hodin. Nebude na něm chybět prodej vánočních ozdob, svíček, jmelí, výrobků z ovčí vlny, proutěného zboží, koření, adventních dekorací, keramiky, originálních šperků, dřevěných hraček, dětského oblečení, drobných bytových dekorací a dalšího vánočního sortimentu. Zahřát se můžete výborným svařákem, punčem, medovinou a kávou. Ochutnat můžete cukroví, perníčky, palačinky, trdelníky, horké oplatky, langoše, bramboráky a další vánoční dobroty, které k Vánocům neodmyslitelně patří.

Těšit se můžete i na uměleckého kováře Pavla Klimeše z Nového Města a na zábavné vánočně laděné atrakce pro děti a dospělé, které vám přináší E.ON v rámci akce Vánoce s dobrou energií.

Přijďte si užít neopakovatelnou vánoční atmosféru v sobotu 10. prosince na Vánoční trh, který se uskuteční na spodním Vratislavově náměstí od 8 do 16 hodin. Farmářský vánoční trh https://hm.nmnm.cz/akce/farmarsky-trh-107/ probíhá tradičně v parku od 8 do 12 hodin.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250