Informační centrum

Vánočně naladěné farmářské trhy zakončí třináctou sezonu – sobota 16. prosince

/ Petra Tomášková

Vánoční husu, sváteční paštiku, perníčky, koření, uzeniny ve tvaru baněk, dárkové balení sýrů a spoustu dalších poctivých a čerstvých dobrot najdete tuto sobotu 16. prosince na Farmářském vánočním …

Vánočně naladěné farmářské trhy zakončí třináctou sezonu – sobota 16. prosince

Vánoční husu, sváteční paštiku, perníčky, koření, uzeniny ve tvaru baněk, dárkové balení sýrů a spoustu dalších poctivých a čerstvých dobrot najdete tuto sobotu 16. prosince na Farmářském vánočním trhuPojďme si užít letošní poslední Novoměstské farmářské trhy s nabídkou toho nejlepšího z našich polí, sadů a dvorů. Uvidíme se v parku na Vratislavově náměstí, a to od 8 do 12 hodin.

Co bude jinak? Vánoční sadu olejů s novou kuchařkou, které vám přinesou o kapku víc zdraví, nabídne rodinná firma Ze Stodoly. Dárkové balíčky si pro vás připravila Slezská zeleninová bašta Fojtka a výrobce ručních těstovin Fajna pasta. Posílit imunitu svých blízkých, a ještě udělat navíc radost, můžete dárkovým balením Česnekárny. Těšte se do fronty k MM Farmě ze Zlatkova, která přiveze auto plné vánočních hus, kachen, kuřat a vajec. Luxusní uzeniny ve tvaru baněk, zvonečků, kapříků a podkoviček nakoupíte u Havlíčkova řeznictví a uzenářství. Nejednomu labužníkovi uděláte jistě radost sklenicí utopenců Z Hastrmanky, dárkovým balením pivovaru Hejkal nebo vínem značky Zlatovíno. Obleva nahrává našim pěstitelům, takže se můžete těšit na sortiment ekologické Farmy Zastráň a Zahradnictví Vedrovice. Na trhu zakoupíte i Česká jablka z  Tuchoraze a rajčata z Kožichovic. Závěrečný farmářský trh nabídne i oblíbenou výstavu hub s mykologickou poradnou Daniely Jirouškové ze Zubří. Zahřát se můžete svařeným vínem, medovinou či kávou. Na vánočním trhu nebudou chybět perníčky, koření, cukroví a další vyhlášené dobroty od našich oblíbených prvovýrobců.

Mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců, ať máte na sobotu jasno. Těšíme se na vás v sobotu 16. prosince od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Nezapomeňte se zastavit i na spodní Vratislavovo náměstí, kde najdete pravý Vánoční trh https://ic.nmnm.cz/akce/vanocni-trh-4/ s originálními rukodělnými výrobky a vůní svařáku. Přijďte si s námi užít vánoční atmosféru, nakoupit na jednom místě vše potřebné, potkat se a popřát si krásné Vánoce.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250