Informační centrum

Únorový farmářský trh nabídne už i kozí produkty

/ Petra Tomášková

Pro novoměstské farmářské trhy zimní přestávka neplatí. Vybírat si to nejlepší z domácí produkce od přímých výrobců a pěstitelů, pro něž je kvalita a čerstvost …

Únorový farmářský trh nabídne už i kozí produkty

Pro novoměstské farmářské trhy zimní přestávka neplatí. Vybírat si to nejlepší z domácí produkce od přímých výrobců a pěstitelů, pro něž je kvalita a čerstvost na prvním místě, můžete už tuto sobotu 18. února od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí.

Na co se můžete těšit? Na trhy se vrací Kozí dvorek z Olešenky se svými luxusními produkty v bio kvalitě. V sobotu už tak můžete zakoupit jejich čerstvé sýry, tvarohy, žervé, tvarohové krémy, mléko, syrovátku a jogurtové mléko. Meruňky z Bohutic nabídnou džemy, švestková a hrušková povidla, likérové víno a meruňkový punč. Dorazí i čarovná Tereza Viktorová se svými bylinkovými produkty. Na svých značkách najdete už i Prosetínské trubičky a novoměstský pivovar Hejkal. Na trh se pečlivě připravuje i naše dvorní houbařka Daniela Jiroušková ze Zubří. Pokud počasí alespoň trošku dovolí, měli bychom tentokrát vidět zimní chorošovité houby, ze kterých se vyrábí množství léčivých přípravků.

Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek.  Poznačte si ve svým diářích sobotu 18. února, protože další nálož poctivých dobrot zakoupíte až zase za měsíc. Těšíme se na vás v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 11 hodin.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250