Informační centrum

Svatomartinskou kachnu a zabijačkové speciality nabídne listopadový farmářský trh

/ Petra Tomášková

Svatomartinské kachny, prvotřídní vína, tradiční zabijačkové speciality, bio produkty z kozího mléka, čerstvé pečivo a spoustu dalších poctivých a čerstvých dobrot najdete v sobotu 12. …

Svatomartinskou kachnu a zabijačkové speciality nabídne listopadový farmářský trh

Svatomartinské kachny, prvotřídní vína, tradiční zabijačkové speciality, bio produkty z kozího mléka, čerstvé pečivo a spoustu dalších poctivých a čerstvých dobrot najdete v sobotu 12. listopadu na dalším novoměstském farmářském trhu. Uvidíme se opět v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 11 hodin.

Co bude jinak? Svatomartinskou kachnu si můžete až do čtvrtka 10. listopadu objednávat u MM Farmy na tel. 702 066 811 u paní Mičkové, cena 130 Kč/kg (s droby).  Prvotřídní vína z hroznů pod značkou Zlatovíno, která uzrála v němčičských svazích, nabídne v dřevěném domečku mladá vinařka Markéta Blahová. Tradiční zabijačkové speciality z kvalitního českého masa a prvotřídního koření přiveze Havlíčkovo řeznictví a uzenářství. Rodinné zahradnictví a pěstírna cibulovin ROVEN nabídne tulipány, hyacinty, krokusy a další překvapení. Počasí farmářům stále přeje, takže se můžete těšit do fronty k drobným pěstitelům. Jiří Šídlo nabídne salát, pórek, cibulku, ředkvičky, vodnici a černou ředkev. U Marka Jiráčka pak najdete kvalitní domácí česnek a řepu. Lucie Pelouchová láká na saláty japonské mixy, petrželku kudrnku, jablka, vlašské ořechy, kapustu, celer, beraní rohy a chilli papričky. Tvaroh, žervé, tvarohové krémy, roládu, čerstvé i polotvrdé sýry, mléko a jogurtový nápoj letos naposledy nakoupíte u stánku Kozího dvorku. Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme ve čtvrtek.

Těšíme se na vás v sobotu 12. listopadu v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 11 hodin. Přihlášeno je čtyřicet prodejců, takže i v listopadu bude rozhodně z čeho vybírat, tak si to nenechte ujít.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250