Informační centrum

Co nabídne dubnový farmářský trh?

/ Petra Tomášková

Paštiky, klobásy, salámy, zabijačkové speciality, kuřata, kachny, krůtí maso a další sortiment najdete už tuto sobotu 17. dubna na farmářském trhu v nabídce našich oblíbených …

Co nabídne dubnový farmářský trh?

Paštiky, klobásy, salámy, zabijačkové speciality, kuřata, kachny, krůtí maso a další sortiment najdete už tuto sobotu 17. dubna na farmářském trhu v nabídce našich oblíbených chovatelů, uzenářů a řezníků.  Konečně naší vládě došlo, že se nejedná jen o společenskou událost, ale o plnohodnotný prodejní kanál.

Co na trhu najdete? Pokud jste z dlouhé zimy unavení, vyčerpaní a bez energie, určitě se stavte ke stánku s luxusními oleji Ze Stodoly. Vyrábí je malá rodinná firma z těch nejkvalitnějších semen, které si sama pěstuje a pečlivě vybírá. Dorazí i vášnivá houbařka Daniela Lamatová ze Zubří.  Těšit se můžete opět na brambory z Poděšína, Česká jablka z Tuchoraze a na veganské a bezlepkové výrobky Damodara. Z pekařských výrobků můžete ochutnat sortiment od rodinné pekárny Kejval, Frgály z Valašské Polanky a bezlepkové výrobky Petra Blahy.

Ve čtvrtek zveřejníme kompletní seznam prodejců a v sobotu 17. dubna se na Vás těšíme v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 11 hod. za jakéhokoliv počasí. Přijďte a podpořte farmáře, kteří byli doteď nesmyslně diskriminováni. Těšíme se na Vás!

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250