Sobotní nálož farmářských dobrot je tady

Petra Tomášková  Sdílet článek na nebo

Sobotní farmářský trh klepe na dveře, a proto Vám přinášíme slíbený seznam přihlášených prodejců. Uvidíme se opět v parku na Vratislavově náměstí 20. června od …

Sobotní nálož farmářských dobrot je tady

Sobotní farmářský trh klepe na dveře, a proto Vám přinášíme slíbený seznam přihlášených prodejců. Uvidíme se opět v parku na Vratislavově náměstí 20. června od 8:00 do 12:00 hodin za každého počasí. 

Letos poprvé můžete v rámci trhu ochutnat Valašské frgály z Horní Bečvy, které vyrábí malá firma podle klasických receptur. Těšit se můžete na oblíbené příchutě – tvaroh, hruška, povidla a mák.  Silvie Dušková přiveze kromě sazenic trvalek i slibované kytice do vázy z anglických růží, pivoněk a lučních květin. Sady Tuchoraz nabídnou opět výborná jablíčka Red a Golden. Novinkou na našem trhu bude odrůda Gala, křupavé, šťavnaté jablko, výborné sladké chuti. Nebudou chybět i oblíbené oleje Ze Stodoly. Lenka Malá přiveze spoustu nových kytiček – letní i trvalkové šalvěje, babičkovské floxy, ledovky, nízké afrikány, sluníčkové gazánie, salvie, sanvitálie, stínomilné begonie, batátové povíjnice ve více barvách, africké kopřivy, skalkové karafiátky a rozchodníky. Bude i migrénovník, který se používá při akutní bolesti hlavy nebo migréně, a nocenky, fosforeskující noční krásky. 

Děti se mohou těšit na výtvarnou dílničku Nóry Lépsényi, kde si budou moci od 9 hod. vyrábět průsvitné květy. Rodiče si v mezičase mohou odpočinout v kavárničce K Clubu, který pro vás připraví lahodou kávu, domácí limonádu a řadu dezertů.

Vybavte se deštníky a přijďte si pro svoji oblíbenou nálož dobrot do parku na Vratislavovo náměstí. Těšíme se na vás od 8. hodiny ranní až do vyprodání zásob. 

 

Soubory ke stažení

 
Dotazník