Informační centrum

Sobotní farmáři budou pomáhat ❤️

/ Petra Tomášková

První srpnový farmářský trh s nadupaným doprovodným programem je tady. Už zítra v sobotu 1. července od 8 do 12 hod. zveme všechny milovníky kvalitních …

Sobotní farmáři budou pomáhat ❤️

První srpnový farmářský trh s nadupaným doprovodným programem je tady. Už zítra v sobotu 1. července od 8 do 12 hod. zveme všechny milovníky kvalitních potravin do parku na Vratislavovo náměstí. Prodejců bude opravdu hodně, mrkněte do seznamu přihlášených prodejců a chystejte košíky. Těšit se můžete na plno novinek – uzené ryby z Blatné, zeleninová hořčiče Fojtka, moravské víno Vinařství Ježková,  čerstvé lesní borůvky z Třeboňska a nově i skleničkové dobroty Lachtan – gastro.  Zahradnictví Kopetka přiveze chutnou zeleninku a Lenka Malá láká na speciality typu kávovníky, samosprašné kiwi, citroníky, mandarinky, vinnou révu a bobkový list. Podpoříme i nové rukodělné výrobce.

Od 9 hodin bude hrát swing & dixieland kapela Tata Band Josefa Kučery a navíc rozpálí gril Petr Erin Kováč, šéfkuchař a moderátor pořadu Život z Pánve. Grilovat se bude pro dobrou věc. Část z peněz z prodaných steaků poputuje na léčbu malého Dominika Horáčka z Tišnova❤️ K dobré hudbě a jídlu bude i horká novinka novoměstského pivovaru Hejkal – svrchně kvašená APA a limonáda Hejkalka. 

Přijďte si s námi užít krásné sobotní dopoledne, nakoupit kvalitní potraviny a výpěstky, zastavit se, popovídat si s přáteli a hlavně přispět na dobrou věc. Těšíme se na vás. 

Video

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250