Informační centrum

První zimní farmářský trh je za dveřmi

/ Petra Tomášková

Už tuto sobotu 16. ledna nabídne Nové Město na Moravě vyznavačům poctivých potravin a produktů první otevřený farmářský trh pod širým nebem. Park na Vratislavově …

První zimní farmářský trh je za dveřmi

Už tuto sobotu 16. ledna nabídne Nové Město na Moravě vyznavačům poctivých potravin a produktů první otevřený farmářský trh pod širým nebem. Park na Vratislavově náměstí se tak letos poprvé zaplní stánky plných čerstvých a kvalitních potravin od šikovných pěstitelů, chovatelů a prvovýrobců, kteří nám nabízejí to nejlepší z naší země. Třetí lednovou sobotu tak odstartujeme jedenáctý ročník novoměstských farmářských trhů. V zimním režimu se budeme potkávat jednou za měsíc a v letním režimu pak každou sudou sobotu.

I zimní farmářský trh má rozhodně co nabídnout. Prohlédněte si přiložený seznam přihlášených prodejců a vydejte se na nákup dobrot, které v supermarketu určitě nenajdete. Udělejte si pořádné zásoby, protože se uvidíme zase až za měsíc, a to 13. února.

Prosíme, nezapomeňte na roušky a dodržování rozestupů! U každého prodejce pak můžete využít dezinfekci. Děkujeme, že svým nákupem podporujete přímé výrobce i přes nepřízeň vládních opatřeních a někdy i počasí. Moc si to vážíme. Díky vaší podpoře, jsme v loňském roce z průměrných dvou desítek prodejců zvýšili počet na neuvěřitelné čtyři desítky. Těšíme se na vás v sobotu 16. ledna za jakéhokoliv počasí od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250