Informační centrum

Přijďte si nakoupit čerstvé domácí produkty na sobotní farmářský trh

/ Petra Tomášková

V sobotu 15. února nás čeká letošní druhý farmářský trh. Opět se můžete těšit na stánky regionálních výrobců, kteří nabízejí poctivé domácí produkty. Co na …

Přijďte si nakoupit čerstvé domácí produkty na sobotní farmářský trh

V sobotu 15. února nás čeká letošní druhý farmářský trh. Opět se můžete těšit na stánky regionálních výrobců, kteří nabízejí poctivé domácí produkty.

Co na trhu zakoupíte? Lisované oleje Ze Stodoly, med z Věchnova, brambory Dalli z Poděšína, Utopence z Hastrmanky a nově i nakládané sýry, zabijačkové speciality z Fryšavy, vejce a drůbež ze Zlatkova, masné výrobky z Třebíče, mléčné výrobky ZD Březiny, Janečkovy a Prosetínské trubičky, masné a mléčné výrobky z Netína, krůtí maso Zelenka, ovocná vína Jany Plocrové, slovenské sýry a uzeniny Mipotex, sladké dobroty Markéty Mrázové a rakytníkové výrobky. Představíme vám i Jaroslava Marečka, kterému byl udělen titul Nositel tradic Bystřicka. U jeho stánku si bude moci vybrat ručně vyráběné dláty ze dřeva.

Trh se uskuteční od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si vybrat z českých produktů, těšíme se na vás!

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250