Informační centrum

Přijďte podpořit české pěstitele, chovatele a prvovýrobce

/ Petra Tomášková

Domácí vejce, kuřata, kachny, králíky, med, křupavé pečivo, kravské a kozí sýry, jogurty, džemy, brambory, veganské bezlepkové potraviny a mnoho dalšího nakoupíte už tuto sobotu …

Přijďte podpořit české pěstitele, chovatele a prvovýrobce

Domácí vejce, kuřata, kachny, králíky, med, křupavé pečivo, kravské a kozí sýry, jogurty, džemy, brambory, veganské bezlepkové potraviny a mnoho dalšího nakoupíte už tuto sobotu 14. listopadu na novoměstských farmářských trzích. Dějištěm bude tentokrát samotné centrum na Vratislavově náměstí, kde šikovní farmáři nabídnou svoje poctivé s láskou vyrobené domácí produkty převážně z našeho regionu. Prohlédněte si přiložený seznam prodejců a vyrazte na zdravý nákup na čerstvém vzduchu.

Prosíme, dodržujte všechna 3 R! Vstup na prostor trhu bude možný pouze s rouškou, u každého stánku najdete dezinfekci. Prosíme o dodržování rozestupů a neshromažďování se na ploše trhu. Pokud by se vyskytlo více lidí u jednoho stánku, můžete využít celé náměstí a počkat, až se místo rozvolní. Předem děkujeme za spolupráci a podporu přímých výrobců, pěstitelů a chovatelů. Svým nákupem a chováním ovlivníte budoucnost farmářů, protože teď se láme chléb. Přijďte si pro pořádné zásoby v sobotu 14. listopadu na Vratislavovo náměstí od 8 do 11 hodin, další trh se uskuteční až za měsíc. Těšíme se na vás!

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250