Informační centrum

Pouť na kostelíčku – řemeslný jarmark

/ Petra Tomášková

Už v neděli 15. srpna se uskuteční v rámci Poutě na kostelíčku od 9 do 16 hodin jarmark řemeslných výrobků. Těší se na vás spousta …

Pouť na kostelíčku – řemeslný jarmark

v neděli 15. srpna se uskuteční v rámci Poutě na kostelíčku od 9 do 16 hodin jarmark řemeslných výrobků. Těší se na vás spousta šikovných řemeslníků s krásnými a originálními výrobky. Tak se určitě přijďte podívat, potěšit se, nakoupit si, podpořit zručné řemeslníky a užít si tak krásnou nedělní pouť.

Na jarmarku najdete užitkovou keramiku Miloslava Tuhého z Hlinska a Renaty Souškové ze Svitav. Nebudou chybět dřevěné výrobky Františka Sádovského ze Svratouchu a Jiřího Myšky z Krucemburku.  Se šitými výrobky se na vás těší Lenka Filipi z Radňovic, Zuzana Librová ze Žďáru nad Sázavou, dětské oblečení nabídne Riska – Rita Skalníková z Nového Města na Moravě, tašky a obaly Markéta Šimková z Křídel. Dámy jistě potěší náramky Jitky Přidálkové a šité šperky Blanky Netolické ze Žďáru nad Sázavou. Na stánku Kristýnky Hamákové z Kocandy najdete originální skicáky, kalendáře, placky a dárkové předměty. Přijede i Zdeňka Šiborová ze Strážku se svými pohádkami pro děti. Na jarmarku bude i spousta dobrot. Těšit se můžete na palačinky, trdelníky, smažené brambůrky, pivo a limonádu novoměstského pivovaru Hejkal, Horácké křízaly, řemeslnou zmrzlinu, cukrovou vatu, perníčky a spoustu dalších dobrot, které k pouti neodmyslitelně patří. Těšíme se  na vás v neděli 15. srpna od 9 do 16 hodin na kostelíčku.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250