Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 9. září 2019

Matěj Petr  Sdílet článek na nebo

Zářijová setkání s rodiči k provozu dětských hřišť a sportovišť v Novém Městě na Moravě Ve vybraných městských lokalitách by se rádi setkali zástupci města …

Zářijová setkání s rodiči k provozu dětských hřišť a sportovišť v Novém Městě na Moravě

Ve vybraných městských lokalitách by se rádi setkali zástupci města starosta Michal Šmarda, místostarosta Stanislav Marek , Ing. Radek Fila, vedoucí odboru správy majetku města a Marcela Popelková s občany města a společně s nimi prodiskutovali současný stav dětských hřišť a sportovišť. Chtějí si vyslechnout názory rodičů, kteří na hřiště chodí se svými dětmi a zakomponovat je do plánů města na údržbu a obnovu hřišť.

Příští setkání se uskuteční ve středu 11. září:

v 16:00 – hřiště ulice Karníkova nad garážemi

v 17:00 – hřiště ul. Mírová proti ENPECE

v 18:00 – hřiště ul. Tyršova pod přístavbou 1. ZŠ

 

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude ve středu 11. září od 12:30 do 15:00 hod. přerušena dodávka elektrické energie v Novém Městě na Moravě – ul. Jánská (včetně Auto Janíček č. 222) a ul. Brněnská č. 255 (benzinová stanice) a č. 1277

 

Oznámení o výluce na železniční trati 251

Ve dnech 9., 10., 11. a 12. září denně od 7:35 do 14:25 hod. bude v úseku Nové Město na Moravě – Bystřice nad Pernštejnem prbíhat výluka.

Po dobu výluky budou všechny spoje v daném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

 

Informace z Městských lázní

Městské lázně oznamují, že v době od 9. do 15. září budou celé lázně uzavřeny z důvodu sanitární odstávky. Otevřeno bude opět od pondělí 16. září.

 

Kulturní akce

Novoměstská kulturní zařízení vás zvou na koncert Radůzy, který proběhne v pátek 13. září od 19:00 ve velkém sále kulturního domu.

 

V informačním centru můžete zakoupit vstupenky na následující akce: koncert Radůzy, festival Křídla, koncert tria Merta, Hrubý a Fencl a koncert Stratos Quartett Wien.

 

Ztráty a nálezy

V úterý 3. září byl na náměstí nalezen klíč.

V pátek 6. září byly v NMNM nalezeny klíče od auta.

Nalezené předměty jsou k vyzvednutí na podatelně Městského úřadu.