Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 9. 12. 2016

/ Martina Jordán

Informace z města V pondělí 12. prosince se uskuteční 15. zasedání Zastupitelstva města v zasedací místnosti MěÚ. V 15:30 hod. začínají hovory s občany. Kulturní …

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 9. 12. 2016

Informace z města
V pondělí 12. prosince se uskuteční 15. zasedání Zastupitelstva města v zasedací místnosti MěÚ. V 15:30 hod. začínají hovory s občany.

Kulturní akce
Dnes 9. prosince se můžete v kulturním domě těšit na přednášku Radka Jaroše o expedici na Denali a Elbrus. Akce začíná v 18 hodin. Výtěžek z akce bude věnován p. Liboru Zemanovi.

V sobotu 10. prosince se na Vratislavově náměstí uskuteční zimní farmářský trh. Trh začíná v 8 hodin. Těšit se můžete na chlazená kuřata i kachny, kozí sýry, vánoční dekoraci i úplnou novinku – konopné čaje.

V kulturním domě se v sobotu 10. prosince uskuteční koncert Blues Mine Trio. Akce začíná ve 20 hodin. Vstupné dobrovolné.

Nemocnice v Novém Městě na Moravě si vás dovoluje pozvat na Den zdraví, pořádaný v pondělí 12. prosince od 14 hodin v zasedací místnosti pod heliportem v chirurgickém pavilonu. Na programu jsou přednášky pro veřejnost zdarma (Cukrovka a její léčba a operace šedého zákalu). Návštěvníci přednášek si také mohou prohlédnout Nové Město na Moravě z oken pod přistávací plochou pro vrtulníky.

Ztráty a nálezy
Ve středu 7. prosince byly nalezeny klíče s čipem na Tyršově ulici. Jsou k vyzvednutí na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250