Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 8. 8. 2016

/ Lucie Příhodová

Oznámení o přerušení dodávka elektrické energie Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 12. srpna v Novém …

Oznámení o přerušení dodávka elektrické energie

Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 12. srpna v Novém Městě na Moravě. Vypnutá oblast: lokalita nových RD ul. Nad Městem (od d.č. 1609 a 1608 směr Maršovice), ul. Modřínová.

Děkujeme za pochopení.

Kulturní akce

V sobotu 13. srpna se uskuteční další ročník charitativní cyklojízdy Na kole dětem Žďárskými vrchy. V čele pelotonu bude Josef Zimovčák a Aleš Wasserbauer. Start je v 9:30 ze žďárského Piláku, zastávka v Novém Městě na Vratislavově nám. bude v 13:39 hod. Výtěžek bude věnován nadačnímu fondu KRTEK a pediatrickému oddělení nemocnic Nové Město na Moravě a Jihlava.

ZO ČSCH Nové Město na Moravě pořádá 13. a 14. srpna již 52. Horáckou výstavu drobného zvířectva v chovatelském areálu za nádražím ČD. Výstava je otevřena v sobotu od 8 do 17 hodin a v neděli od 8 do 15 hodin. Prodej zvířat až po 13. hodině v sobotu. Děti vstup zdarma.

Městské lázně nabízejí novinku: BARMSKOU MASÁŽ. Jedná se o reflexní masáž, v níž se pod rukama rodilého maséra z Barmy potkává to nejlepší z klasické čínské a české masáže. Další akce a novinky najdete na webových stránkách: lazne.nmnm.cz. Sauny se otevírají ve všední den od 18:00 hod., při nepříznivém počasí reagujeme na aktuální poptávku a spouštíme sauny dříve. O víkendech a svátcích se saunuje od 10 hodin.

Informační centrum oznamuje, že jsou v předprodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček. V hlavních rolích se představí Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová. Přestavení se koná 12. října a cena je 350 Kč. Dále prodáváme vstupenky na folkový festival Hlinecký špekáček na 13. srpna, Újezdské babí léto na 19. – 20. srpna a Otevřeno Jimramov na 26. – 28. srpna.

Ztráty a nálezy
V pondělí 1. srpna byl u koupaliště nalezen svazek klíčů. Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250