Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 7. 9. 2016

/ Martina Jordán

Upozornění Až do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení. …

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 7. 9. 2016

Upozornění
Až do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení.

Výluka na trati
V pondělí 12. a v úterý 13. září proběhne na trati č. 251 v úseku Nové Město na Moravě – Bystřice nad Pernštejnem výluka. Vlaky ve vyloučeném stavu budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

V termínu 14. a 15. září proběhne rovněž na trati č. 251 v úseku Nové Město na Moravě – Žďár nad Sázavou výluka. Vlaky budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Kulturní akce
Horácké muzeum vás společně s Domácím hospicem Vysočina zve ve čtvrtek 8. září na vernisáž výstavy velkoformátových fotografií Cesta k sobě. Vernisáž proběhne ve vestibulu v 16 hodin.

Město NMnM a Onkologický klub Návrat zve všechny občany k návštěvě putovní výstavy „Každý svého zdraví strůjcem“, která se uskuteční v pátek 9. a v sobotu 10. září na Vratislavově nám. Výstava je zaměřena na prevenci rakoviny. Kulturní program zajistí ZUŠ Jana Štursy, DDM NMnM a ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem.

V sobotu 10. září vás zveme na Den otevřených dveří památek a Dny Evropského dědictví v Novém Městě na Moravě. V rámci těchto akcí se uskuteční zajímavý program. Expozice Horáckého muzea a Horácké galerie budou přístupné po celý den zdarma. Ve 13 hodin se uskuteční komentovaná prohlídka města s průvodcem, v 15:30 komentovaná prohlídka hřbitovního kostela Nanebevzetí Panny Marie. V 16 hodin proběhne v Horácké galerii vernisáž výstavy Václava Maliny, a v 16:30 komentovaná prohlídka Evangelického kostela. Sobotní akci završí v 17:30 koncert Jakuba Pustiny v Horácké galerii.

V informační centrum jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček za 350 Kč, na koncert kapel Nebe a Mirai za 160 Kč a na kapelu minus123minut za 140 Kč.

Dále v informačním centru a v Knihkupectví U Salvátora seženete vstupenky na divadelní představení Božská Sarah v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Cena vstupenek je 360 Kč, představení se koná v pátek 7. října od 19 hodin jako součást programu benefice obecně prospěšné společnosti Portimo.

Ztráty a nálezy
Našel se mobilní telefon. Majitel se o něj může přihlásit na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250