Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 6. září 2019

Matěj Petr  Sdílet článek na nebo

Upozornění Upozorňujeme občany místních částí Maršovice a Pohledec, že koncem měsíce září a začátkem měsíce října 2019 bude realizována celoplošná deratizace. Kladení prvních nástrah proběhne …

Upozornění

Upozorňujeme občany místních částí Maršovice a Pohledec, že koncem měsíce září a začátkem měsíce října 2019 bude realizována celoplošná deratizace. Kladení prvních nástrah proběhne v termínu od 30. 9. 2019 do 06. 10. 2019. Následně bude probíhat kontrola pokládek a jejich případné doplnění přibližně po 14 dnech od první pokládky. Celá akce závisí na vhodných klimatických podmínkách.

 

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude ve středu 11. září od 12:30 do 15:00 hod. přerušena dodávka elektrické energie v Novém Městě na Moravě – ul. Jánská (včetně Auto Janíček č. 222) a ul. Brněnská č. 255 (benzinová stanice) a č. 1277

 

Oznámení o výluce na železniční trati 251

Ve dnech 9., 10., 11. a 12. září denně od 7:35 do 14:25 hod. bude probíhat výluka v úseku Nové Město na Moravě – Bystřice nad Pernštejnem.

Po dobu výluky budou všechny spoje v daném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

 

Kulturní akce

V sobotu 7. září proběhne Den otevřených dveří památek. Můžete se těšit na komentované prohlídky, křest lavičky Karla Němce, besedu s hercem Jiřím Lukešem a volné vstupy do Horáckého muzea a Horácké galerie.

V informačním centru můžete zakoupit vstupenky na následující akce: koncert Radůzy, festival Křídla, koncert tria Merta, Hrubý a Fencl a koncert Stratos Quartett Wien.

 

Ztráty a nálezy

Dnes 6. září byly v NMNM nalezeny klíče od auta. K vyzvednutí jsou na podatelně Městského úřadu.