Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 5. 8. 2016

/ Lucie Příhodová

Oznámení o přerušení dodávka elektrické energie Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 12. srpna v Novém …

Oznámení o přerušení dodávka elektrické energie

Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 12. srpna v Novém Městě na Moravě. Vypnutá oblast: lokalita nových RD ul. Nad Městem (od d.č. 1609 a 1608 směr Maršovice), ul. Modřínová.

Děkujeme za pochopení.

Kulturní akce

Horácké muzeum vás zve na další farmářský trh, který se uskuteční v sobotu 6. srpna od 8 do 12 hodin. V nabídce bude opět mnoho produktů převážně z Novoměstska. V parku hraje TATABAND.

Městské lázně pro vás připravují na sobotu 6. srpna Noční saunování, cvičení a plavání. Celý areál lázní bude otevřen do 24 hodin. Přijďte si užít úžasnou komorní atmosféru setmělého areálu při svíčkách a romantickém osvětlení.

Dále Městské lázně nabízejí novinku: BARMSKOU MASÁŽ. Jedná se o reflexní masáž, v níž se pod rukama rodilého maséra z Barmy potkává to nejlepší z klasické čínské a české masáže. Další akce a novinky najdete na webových stránkách: lazne.nmnm.cz. Využít můžete také moderní solárium, doplnit vitamín D a doladit letní opálení.

Informační centrum oznamuje, že jsou v předprodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček. V hlavních rolích se představí Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová. Přestavení se koná 12. října a cena je 350 Kč. Dále prodáváme vstupenky na folkový festival Hlinecký špekáček na 13. srpna, Újezdské babí léto na 19. – 20. srpna a Otevřeno Jimramov na 26. – 28. srpna.

Ztráty a nálezy
V pondělí 1. srpna byl u koupaliště nalezen svazek klíčů. Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250