Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 4. 8. 2017

/ Josef Humlíček

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie a vody V úterý 8. srpna bude od 7 hodin přerušena dodávka vody v ulicích Masarykova, Drobného, Křičkova a …

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie a vody

V úterý 8. srpna bude od 7 hodin přerušena dodávka vody v ulicích Masarykova, Drobného, Křičkova a Soškova. Odstávka je naplánovaná až do 17 hodiny.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude rovněž v úterý 8. srpna od 7 hodin a 30 minut do 14 hodin a 30 minut přerušena dodávka elektrické energie, a to v následujících místech: část ulice Nad Městem – od křižovatky s ulicí Smrková směr hlavní silnice k Maršovicím + odstavná plocha Moreau Agri za silnicí a ulice Modřínová (mimo bytového domu čp. 1631).

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude ve čtvrtek 10. srpna od 7 hodin a 30 minut do 14 hodin a 30 minut přerušena dodávka elektrické energie v lokalitě ulice Drobného u domů čp. 301, 299 a v ulici Malá čp. 154.

Kulturní akce

Zítra 5. srpna se na Obůrce u Rokytna uskuteční Country večer s kapelou Umí hovno. Akce začíná od 18 hodin.

Zveme vás na třetí ročník nadační cyklojízdy Na kole dětem Žďárskými vrchy, který se uskuteční zítra 5. srpna. Cyklisté vyrazí v 9 hodin a 30 minut z rekreačního centra Pilák ve Žďáře nad Sázavou a přibližně ve 13 hodin a 45 minut dorazí i na Vratislavovo náměstí v Novém Městě na Moravě, kde budou mít lidé možnost finančně přispět. Výtěžek bude věnován na konto nadačního fondu Krtek a pediatrickým oddělením nemocnic v Novém Městě na Moravě a v Jihlavě.

Přijďte v neděli 6. srpna podpořit fotbalisty týmu SFK vrchovina, kteří od 17 hodin odehrají zápas s FK Šumperk.

V pondělí 7. srpna od 10 hodin se ve společenské místnosti Domu s pečovatelskou službou uskuteční přednáška Promítání o Zanzibaru, kterou Vás provede paní Žlutická.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250