Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 31. července 2023

/ Erik Havlík

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 2. srpna, a to v …

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 2. srpna, a to v čase od 7:30 do 15:30 hodin. Vypnutá oblast: ul. Petrovická, a to odběratelská trafostanice Schwartz 1 (č. 200534) a Schwartz 2 (č.703589), dále pak také čp. 312, tedy Rochling Industrial, zároveň také odběratelská trafostanice Družstvo (č. 200536), pod kterou spadá zemědělské družstvo s čp. 857, dále pak budova Eniverx s čp. 861, a dále pak také na ul. Petrovické budova s čp. 587 (tedy Pegas – Steel s.r.o.), zároveň také na ulici Petrovické budova s čp. 618 (Manifik, s.r.o.), zároveň také celá obec Petrovice včetně odběratelské trafostanice Petrovice učiliště (č. 200658), Petrovice družstvo (č. 200655) a Petrovice Slaný (č.701688).

Zároveň bude také přerušena dodávka elektrické energie dne 8. srpna, a to v čase od 7.30 do 12:30 hodin. Vypnutá oblast: celá obec Studnické paseky.

Zároveň bude také přerušena dodávka elektrické energie dne 25. srpna, a to v čase od 12:30 do 15 hodin. Vypnutá oblast: Celá ul. Jánská včetně Auto Janíček čp. 222 ( mimo čp. 400), dále pak ul. Brněnská s čp. 255 (čerpací stanice), a dále pak také budova s čp. 1277, 1273

Děkujeme za pochopení. 

Kulturní akce

V pátek 4. srpna se v Horácké galerii od 19 hodin uskuteční divadlo s názvem Všechny báječné věci. Jedná se o dojemnou a vtipnou interaktivní inscenaci pro jednoho herce s Danielem Krejčíkem v hlavní roli. Vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu zakoupíte v kanceláři informačního centra nebo v rámci sítě smsticket.cz. 

V sobotu 5. srpna se v Petrovicích od 13 hodin pod taktovkou SK Petrovice uskuteční akce s názvem Ponorka tour, neboli cyklistické závody pro celou rodinu. 

V neděli 6. srpna se na Koupališti od 14 hodin uskuteční akce s názvem U vody hravě a zdravě. Pořádá Místní skupina Českého červeného kříže a Městské lázně. Cílem akce je naučit – připomenout dětem a dospělým zásady bezpečného pobytu u vody. Proběhnou ukázky záchrany tonoucího a první pomoci – KPR s využitím AED, plavčicí z Městských lázní, Jitkou Sochorovou a záchranářem Matějem Sklenářem. Dále se můžete těšit například na: pohybové aktivity pro děti, cvičení na vodě s lektorem, fotbal u vody s SFK Vrchovina a další.

Informační centrum dále oznamuje, že v jeho kanceláři zakoupíte vstupenky na různá představení, akce a koncerty. Například na Radůzu, na srpnový koncert Vlčnovjanky, nebo také na lednové travesti představení s názvem Dokud nás smrt nerozdělí. Zároveň také můžete zakoupit vstupenky na Adventní koncert pro Pomněnku, nebo na zářijové vystoupení hudebního uskupení Hrubá Hudba. Více informací o zmiňovaných, ale i jiných akcích najdete na webu města.

Sportovní informace

V sobotu 5. srpna se od 17 hodin na novoměstském fotbalovém hřišti uskuteční fotbalové utkání mezi týmem SFK Vrchovina „Muži A“ a FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou „A“. 

Ztráty a nálezy

Začátkem července se u Černého rybníka našel řetízek s přívěsky. Dne 27. července byly v městské části Holubka nalezeny klíče od auta. Dnes 31. července byla nalezena na Žďárské ulici bunda. Majitel se o ni může přihlásit na podatelně MěÚ.Majitelé se o svoje věci mohou přihlásit na Podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250