Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 31. 7. 2017

/ Josef Humlíček

Oznamujeme, že v Informačním centru lze zakoupit vstupenky na zábavný pořad Tváře Petra Rychlýho, který se uskuteční 18. října v Kulturním domě. Zájemci mohou uplatnit …

Oznamujeme, že v Informačním centru lze zakoupit vstupenky na zábavný pořad Tváře Petra Rychlýho, který se uskuteční 18. října v Kulturním domě. Zájemci mohou uplatnit slevu na zakoupení prostřednictvím novoměstské karty.

Zveme vás na třetí ročník nadační cyklojízdy Na kole dětem Žďárskými vrchy, který se uskuteční v sobotu 5. srpna. Cyklisté vyrazí v 9 hodin a 30 minut z rekreačního centra Pilák ve Žďáře nad Sázavou a během své cesty se zastaví i zde na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě, kde budou mít lidé možnost finančně přispět. Výtěžek bude věnován na konto nadačního fondu Krtek a pediatrickým oddělením nemocnic v Novém Městě na Moravě a v Jihlavě.

Novoměstské sociální služby vás srdečně zvou na přednášku Dr. Jany Beránkové na téma Moudrost našich kořenářek. Přednáška se bude konat ve společenské místnosti Domu s pečovatelskou službou zítra 1. srpna od 9 hodin 30 minut.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250