Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 3. 10. 2016

/ Lucie Příhodová

Občanské sdružení Diakonie Broumov vyhlašuje sbírku použitého ošacení. Sbírka se uskuteční ve středu 5. a ve čtvrtek 6. října vždy od 10:00 – 18:00 hodin …

Občanské sdružení Diakonie Broumov vyhlašuje sbírku použitého ošacení. Sbírka se uskuteční ve středu 5. a ve čtvrtek 6. října vždy od 10:00 – 18:00 hodin v budově Tělovýchovného střediska na ul. Tyršova. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic.

Kulturní akce

Kulturní dům vás zve dnes v 17 hodin na vernisáž výstavy s názvem Tři kříže v kontrastu času. Jedná se o výstavu fotografií a obrazů. Všichni jste srdečně zváni.

Zítra, v úterý 4. října proběhne v kulturním domě vernisáž výstavy s názvem Místa utrpení, smrti a hrdinství, která probíhá v prostorách kulturního domu. Jedná se o výstavu fotografií a dobových dokumentů mapující historii holocaustu.

Kulturní dům vás zve v úterý 4. října na další kino. Od 20:30 vás čeká psychologické drama Polednice. Vstupné 50 Kč na místě.

Obecně prospěšná společnost Portimo zve všechny přátele dobročinnosti a zábavy na svou tradiční podzimní benefici. Ta se koná v pátek 7. října pod názvem Na jedné lodi, ve vlnách života v novoměstském kulturním domě. Program pro děti i dospělé začíná už v 10 hodin a potrvá až do večera, po celý den zde bude mimo jiné otevřena benefiční kavárna, výstava fotografií, hračkoviště a obrazárna. Od 15 hodin doprovodí program živé sousoší, od 17 hodin živá hudba. V 19 hodin začíná večerní přestavení Božská Sarah, v hlavní roli se představí Iva Janžurová.

Nové Město na Moravě a Dům dětí a mládeže vás zve na Koloběžkiádu, která se uskuteční v sobotu 8. října na hřišti u Klečkovského rybníku. Akce se koná od 15 hodin a těšit se můžete na měření tlaku a tělesného tuku, ukázku jízdy na horských kolech, dopravní testy a hry BESIPu, jízdu na dopravním hřišti, žonglování, mažoretky a další zajímavý program. Všichni jste srdečně zváni.

Nové Město na Moravě vás zve na setkání novoměstských rodáků a jejich spolužáků při dovršení 50 let veku. Akce se uskuteční v sobotu 22. října od 14 hodin v kulturním domě. Svoji účast potvrďte do 10. října na tel. čísle 566 598 425 nebo na email rita.skalnikova@meu.nmnm.cz.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250