Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 3. 1. 2020

Matěj Petr  Sdílet článek na nebo

Informace z města Město Nové Město na Moravě Vás zve na slavnostní otevření nové ulice Bradyových, které proběhne v pátek 10. ledna od 14:30 hod. …

Informace z města

Město Nové Město na Moravě Vás zve na slavnostní otevření nové ulice Bradyových, které proběhne v pátek 10. ledna od 14:30 hod. před budovou ZUŠ Jana Štursy.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou informuje, že ve dnech 4. 1. a 7. 1. proběhne v ulicích Nového Města na Moravě tradiční Tříkrálová sbírka.

 

Kulturní akce

Novoměstská kulturní zařízení Vás zvou na loutkové divadlo pro děti Pohádka z budíku. Akce proběhne v neděli 5. ledna od 16:00 v kulturním domě. Vstupné na místě je 120 Kč.

V neděli 5. ledna přijďte do evangelického kostela na Novoroční koncert novoměstských pěveckých sborů Novocantus a Naenia. Začíná se v 17:00 a vstupné je dobrovolné.

 

V informačním centru můžete zakoupit vstupenky na následující kulturní akce:

koncerty v rámci festivalu Podium NMNM, literární večery listování, závěrečný koncert Veselé sedmy, stand up comedy Lukáše Pavláska – Kdo nepláče není Čech, koncert Gaia Mesiah, koncert Pokáče, divadlo Vzhůru dolů a koncert skupiny Kollárovci

 

Ztráty a nálezy

Dne 23. prosince se u OK Marketu našel klíč.

Dne 30. prosince se u Kazmírova rybníka našel klíč.

Nalezené předměty jsou k vyzvednutí na podatelně Městského úřadu.