Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 29. prosince 2023

/ Erik Havlík

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 29. prosince 2023.

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 9. ledna, a to v čase od 7:30 do 14:30 hodin. Vypnutá oblast: Horácká galerie a dále pak také budova dopravce na autobusovém nádraží. Děkujeme za pochopení.

Vánoce v kostele sv. Kunhuty

Na Nový rok proběhnou mše ve stejných časech jako na Boží hod, tedy v 7:30 a v 9:00 hodin. Prohlídky betléma v kostele je možné ještě uskutečnit v neděli 31. prosince a zároveň také na Nový rok, a to vždy v čase od 14:00 do 16:00 hodin. 

Vánoce v evangelickém kostele

Bohoslužba proběhne v neděli 31. prosince v 9:00 hodin. 7. ledna se pak také můžete těšit na Novoroční koncert. Ten se ale letos mimořádně uskuteční v kostele sv. Kunhuty. Vystoupí Novoměstský smíšený pěvecký sbor Mimochodem pod vedením Marka Peňáze, Vilém Cupák, Tereza Oravcová nebo Kateryna Holub. Zazní Otčenáš Leoše Janáčka, Missa Brevis Zdeňka Lukáše a další skladby pro smíšený pěvecký sbor. Výtěžek ze vstupného podpoří Domov Pomněnka. Koncert proběhne v 17:00 hodin.

Kulturní akce  

V sobotu 6. ledna pořádají od 18:00 hodin Městské lázně další Saunový rituál

V neděli 7. ledna proběhne v lázních Neděle plná her. Připraveny budou speciální koupací prvky apod. 

Ve středu 10. ledna přivítáme v hlavním sále Kulturního domu Ladislava Ziburu, který nám přiveze program s názvem Prázdniny v Evropě.

Informační centrum dále oznamuje, že v jeho kanceláři můžete zakoupit vstupenky na různá představení a koncerty. Nově máme také v prodeji dárkové poukazy, které můžete využít například jako ideální dárek pro své blízké. Zároveň Vám vstupenky v informačním centru rádi zabalíme do speciálních obálek. Spuštěný předprodej je na další LiStOVáNí, dále pak na koncert Vladimíra Javorského, na divadlo Božská Sarah, na Větrnou pohádku, nebo také na Petra Nikla a Ondřeje Smeykala, metalový koncert dvou kapel INSANIA & D.O.P., nebo také na vystoupení jazzové divy a jejího kolegy s podtitulem Tellinger & Fresk. Novinkou je také možnost koupě speciálního poukazu na Houbařský kurz s Danielou. V prodeji jsou také vstupenky na divadelní představení Rozmarné léto, které se uskuteční v září příštího roku. Zároveň je také možné zakoupit vstupenky na travesti představení s názvem Dokud nás smrt nerozdělí. Více informací o zmiňovaných, ale i jiných akcích najdete na webu města.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250