Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 29. 8. 2016

/ Lucie Příhodová

Upozornění Z důvodů rekontrukce střechy Horáckého muzea máte poslední možnost vidět expozici Strašidelné podzemí a Vírský mlejnek. Prohlídkové okruhy jsou přístupné do 31. srpna a …

Upozornění

Z důvodů rekontrukce střechy Horáckého muzea máte poslední možnost vidět expozici Strašidelné podzemí a Vírský mlejnek. Prohlídkové okruhy jsou přístupné do 31. srpna a spouštíme je každou půl hodinu. Běžná muzejní exxpozice bude přístupná bez omezení. Děkujeme za pochopení.

Od 30. srpna do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení.

Kulturní akce
V informační centrum jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček. Vstupenky v předprodeji prodáváme za 350 Kč. Představení se odehraje ve středu 12. října v 19:30 v kulturním domě.

Dále jsou v prodeji vstupenky na koncert kapel Nebe a Mirai, který se uskuteční 8. října. Cena je 160 Kč.

Dále můžete zakoupit vstupenky na kapelu minus123minut na 30. září za 140 Kč.

Dále v informačním centru a v Knihkupectví U Salvátora seženete vstupenky na divadelní představení Božská Sarah v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Cena vstupenek je 360 Kč, představení se koná v pátek 7. října od 19 hodin jako součást programu benefice obecně prospěšné společnosti Portimo.

Ztráty a nálezy

Městská policie hledá majitele kozla černé barvy, malého vzrůstu, který byl nalezen v úterý 23. srpna v odpoledních hodinách v obci Hlinné. Případný majitel může kontaktovat Městskou policii (602 555 156, 566 598 440).

Předminulý týden se našly na koupališti v NMNM klíče. V Horáckém muzeu byly nalezeny sluneční brýle a pláštěnka. Majitelé si mohou předměty vyzvednout na podatelně MěÚ.

V pátek 16. srpna odpoledne se ztratily doklady a peněženka v areálu nemocnice. Prosíme nálezce, aby je donesl na podatelnu MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250