Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 29. 7. 2016

/ Lucie Příhodová

Kulturní akce Dnes se na Koupališti v Novém Městě odehrává hudební festival Váza fest. Program je pestrý a potrvá do večerních hodin. Představí se vám …

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 29. 7. 2016

Kulturní akce

Dnes se na Koupališti v Novém Městě odehrává hudební festival Váza fest. Program je pestrý a potrvá do večerních hodin. Představí se vám kapely MIDI LIDI, Rabies, Magua, Amater a mnoho dalších. Vstupné dobrovolné. Občerstvení zajištěno.

Městské lázně vás zvou na další Cvičení s Lýdou, které se bude konat v sobotu 30. července. Program pro dospělé je nachystaný od 14:00, 16:00 a 18:00 hodin, pro děti od 15:00 a od 17:00 hodin.

Městské lázně také nabízejí novinku: BARMSKOU MASÁŽ. Jedná se o reflexní masáž, v níž se pod rukama rodilého maséra z Barmy potkává to nejlepší z klasické čínské a české masáže. Další akce a novinky najdete na webových stránkách: lazne.nmnm.cz.

Dále byl rozšířen sortiment v mokrém baru. Nově si můžete zpříjemnit pobyt v lázních míchaným koktejly a domácími limonádami. Ochutnat můžete i ovocné pivo, iontové nápoje, zmrzlinu Algida nebo vynikající kávu.

TJ Pohledec pořádá v neděli 31. července tradiční Pohledeckou lávku s doprovodným programem. Prezentace závodníků do 13:30. Začátek závodů ve 14 hodin. Od 17 hodin hraje k tanci a poslechu Zuberská šestka.

Ztráty a nálezy

Dne 28. července byl u Koupaliště v Novém Městě nalezen pes rasy border kolie, černo-bílé barvy. Na krku má textilní obojek. Majitel si jej může vyzvednout u městské policie v NMNM. Tel.: 602 555 156.

V pátek 22. července byl nalezen mobilní telefon na ul. Radnická. Dále byl nalezen taktéž mobilní telefon v lékárně v nemocnici. Majitelé si je mohou vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250