Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 28. ledna 2019

Tereza Wolkerová  Sdílet článek na nebo

Kulturní akce Horácké muzeum Vás zve na právě probíhající Výstavu betlémů ze sbírek hlineckého muzea, která je k vidění do 31. ledna 2019. V úterý …

Kulturní akce

Horácké muzeum Vás zve na právě probíhající Výstavu betlémů ze sbírek hlineckého muzea, která je k vidění do 31. ledna 2019.

V úterý 29. ledna v 16:00 hod. jsou zváni všichni rodiče, ale i široká veřejnost do třídy Motýlků MŠ Drobného na tzv. Kavárničku, kterou pořádá Spolek rodičů Čtyřlístek při mateřské škole Drobného. Setkáním na téma „Sourozenci“ provede speciální pedagožka Ivana Procházková.

Ve středu 30. ledna od 19:00 hod. budete mít příležitost opět protancovat střevíce. Otvírá se totiž tančírna a na programu je klasický tanec valčík. Vstupné za osobu je 50 Kč.

V informačním centru můžete nadále zakoupit vstupenky na následující kulturní akce: koncert slovenské skupiny Kollárovci, hudební večírek Lucky Joke a Yo Soy Indigo, divadelní představení Milostný trojúhelník, ples Medinu a Nemocnice, Oldies ples a dvojkoncert skupin Sto zvířat a Schodiště.