Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 27. 3. 2017

/ David Balvín

Výluky a omezení České dráhy oznamují, že 28. a 29. března, denně od 7.30 do 12.30 bude výluka, a to v úseku Tišnov – Rožná …

Výluky a omezení
České dráhy oznamují, že 28. a 29. března, denně od 7.30 do 12.30 bude výluka, a to v úseku Tišnov – Rožná na trati mezi Žďárem nad Sázavou a Tišnovem. Všechny vlaky budou nahrazeny autobusovou dopravou.

Kulturní akce
Restaurace K CLUB vás zve na hudební pořad Kaleidoskop Jana Rejžka, který se uskuteční dnes, v pondělí 27. března, od 19 hodin v restauraci K CLUB.

Kulturní dům vás zve na další Tančírnu, která se uskuteční dnes, v pondělí 27. března, od 19 hodin. Dnešním výukovým tancem bude Tango. Vstupné je 50 Kč.

Informační centrum oznamuje, že jsou v předprodeji vstupenky na následující akce. Beseda se Zdenou Herfortovou ve čtvrtek 30. března, divadelní představení Trhák v podání Novoměstských ochotníků a koncert Vladimíra Mišíka a Ivana Hlase ve středu 26. dubna. Předprodej probíhá vždy v informačním centru a restauraci K CLUB.

Ztráty a nálezy

V měsíci březnu byl nalezen ovladač k elektronickému obojku pro psa.
Dále byl v pátek 24. března na Vratislavově náměstí nalezen mobilní telefon.
Před obchodním domem Hruška byl v pátek 24. března nalezen deštník.
Majitelé si dané věci mohou vyzvednout na podatelně MěÚ.

Na sídlišti Betlém se ztratila tříbarevná kočička. Případného nálezce prosíme o nahlášení se v Informačním centru. Majitel předem děkuje.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250