Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 26. 8. 2016

/ Lucie Příhodová

Upozornění Od 30. srpna do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme …

Upozornění

Od 30. srpna do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení.

Z důvodů rekonstrukce střechy Horáckého muzea máte poslední možnost vidět expozici Strašidelného podzemí a Vírský mlejnek. Prohlídkové okruhy jsou přístupné do 31. srpna a spouštíme je každou půl hodinu. Běžná muzejní expozice bude přístupná bez omezení.

Děkujeme za pochopení.

Kulturní akce

ZO ČSV Nové Město na Moravě a Novoměstská kulturní zařízení vás zvou v sobotu 27. srpna na Novoměstské slavnosti medu. Od 8 do 13 hodin se můžete těšit na farmářský trh, ukázky včelařského nářadí a práce s voskem, výtvarný workshop, včelí úl, kvízy pro děti, pochutiny z medu a také medové menu v restauraci K Club. Všichni jste srdečně zváni.

Penzion Vrchovina si vás dovoluje pozvat na Setkání harmonikářů, které se uskuteční v neděli 28. srpna od 14:00 na terase penzionu. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do restaurační části. Vstupné dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni.

V informační centrum jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček. Vstupenky v předprodeji prodáváme za 350 Kč. Představení se odehraje ve středu 12. října v 19:30 v kulturním domě. Dále jsou v prodeji vstupenky na koncert kapel Nebe a Mirai, který se uskuteční 8. října,. Cena je 160 Kč. Dále můžete zakoupit vstupenky na kapelu minus123minut na 30. září za 140 Kč.

Dále je možno v informačním centru a v Knihkupectví U Salvátora zakoupit vstupenky na divadelní představení Božská Sarah v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Cena vstupenek je 360 Kč, představení se koná v pátek 7. října od 19 hodin jako součást programu benefice obecně prospěšné společnosti Portimo.

Sportovní akce

Městské lázně vás zvou v sobotu 27. srpna na noční saunování, plavání, cvičení. Otevřeno je do 24:00 hod. Využít můžete také rozšířenou nabídku mokrého baru, který nabízí míchané nápoje nebo moderní výkonné solárium.

Ztráty a nálezy

Městská policie hledá majitele kozla černé barvy, malého vzrůstu, který byl nalezen v úterý 23. srpna v odpoledních hodinách v obci Hlinné. Případný majitel může kontaktovat Městskou policii (602 555 156, 566 598 440).

Minulý týden se našly na koupališti v NMNM klíče. V Horáckém muzeu byly nalezeny sluneční brýle a pláštěnka. Majitelé si mohou předměty vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250