Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 22. ledna 2024

/ Erik Havlík

Vyslechněte si pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 22. ledna 2024.

Kulturní akce

Ve středu 24. ledna se v kulturním domě od 19:00 hodin sehraje další Chytrý kvíz.

Ve čtvrtek 25. ledna se v Městských lázních odehraje další Saunový rituál pro ženy

Ve stejný den se pak také v kulturním domě uskuteční divadelní představení s názvem Šašek a syn, které začíná v 19:30 hodin. V souvislosti s tím informujeme, že vstupenky na toto představení jsou již beznadějně vyprodané.

V pátek 26. ledna se rovněž v prostorách kulturního domu uskuteční travesti show s názvem Dokud nás smrt nerozdělí od nejúspěšnějšího českého travesti souboru Techtle Mechtle. Na tuto akci v prodeji zůstává pár posledních vstupenek. Tato divadelní show začíná v 19:00 hodin. 

V sobotu 27. ledna se v Horácké galerii od 18:00 hodin uskuteční muzikoterapeutické relaxace s názvem Hudební lázeň – Cesta do vnitřního Ticha. Počet míst je omezený, a proto je nutné si vyhotovit rezervaci předem. 

V neděli 28. ledna se v Městských lázních od 10:00 hodin uskuteční Hravá neděle v bazénové hale

Informační centrum dále oznamuje, že v jeho kanceláři můžete zakoupit vstupenky na různá představení a koncerty. Například na koncert Vladimíra Javorského nebo na divadlo Božská Sarah a také Líheň Petra Nikla a Ondřeje Smeykala. V prodeji jsou již také vstupenky na metalový koncert dvou kapel, a to INSANIA & D.O.P., nebo také na vystoupení Tellinger & Fresk. V prodeji jsou také vstupenky na divadelní představení Rozmarné léto od Divadla v Celetné a také na koncert Bratří Ebenů.

Sportovní informace

Novoměstský florbalový tým ELEVŮ se v neděli 28. ledna od 9:00 hodin ve Sportovní hale střetne se svými soupeři, a to v rámci Ligy Vysočiny. Přijďte podpořit naše hráče. 

Vysočina Arena zůstává od dnešního dne pro veřejnost uzavřená, z důvodu příprav na blížící se konání MS v biatlonu 2024.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250