Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 9. 2016

/ Lucie Příhodová

Upozornění Až do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení. …

Upozornění

Až do 20. září bude probíhat nad naším územím vojenské letecké cvičení Ample Strike. Podle pořadatelů se dá očekávat zvýšená hlučnost. Děkujeme za pochopení.

Město NMnM a Onkologický klub Návrat zve všechny občany k návštěvě putovní výstavy „Každý svého zdraví strůjcem“, která se uskuteční v pátek 9. a v sobotu 10. září na Vratislavově nám. Výstava je zaměřena na prevenci rakoviny. Kulturní program zajistí ZUŠ Jana Štursy, DDM NMnM a ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem.

Kulturní akce

Turistická chata Studnice zve dnes od 20 hodin na vyprávění s Radkem Jarošem o Aljašce a výstupu na Denali. Vstupné je 100 Kč. V sobotu 3. září pořádá Turistická chata Studnice Nordic walking tour 2016, která startuje v 9:30 hod. Trasa má přibližně 10 km, naučíte se s holemi správně chodit, čeká na vás tombola a občerstvení.

V informační centrum jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Bláznivý Petříček. Vstupenky v předprodeji prodáváme za 350 Kč. Představení se odehraje ve středu 12. října v 19:30 v kulturním domě.

Dále jsou v prodeji vstupenky na koncert kapel Nebe a Mirai, který se uskuteční 8. října. Cena je 160 Kč. Zakoupit můžete vstupenky na kapelu minus123minut na 30. září za 140 Kč.

Dále v informačním centru a v Knihkupectví U Salvátora seženete vstupenky na divadelní představení Božská Sarah v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Cena vstupenek je 360 Kč, představení se koná v pátek 7. října od 19 hodin jako součást programu benefice obecně prospěšné společnosti Portimo.

Ztráty a nálezy

Předminulý týden se našly na koupališti v NMnM klíče. V Horáckém muzeu byly nalezeny sluneční brýle a pláštěnka. Majitelé si mohou předměty vyzvednout na podatelně MěÚ.

V pátek 16. srpna odpoledne se ztratily doklady a peněženka v areálu nemocnice. Prosíme nálezce, aby je donesl na podatelnu MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250