Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 12. 2016

/ Martina Jordán

Kulturní akce V pondělí 5. prosince se můžete těšit na tradiční akci Milulášské čertohrátky, která se bude konat ve spolupráci s DDM v Horáckém muzeu …

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 12. 2016

Kulturní akce
V pondělí 5. prosince se můžete těšit na tradiční akci Milulášské čertohrátky, která se bude konat ve spolupráci s DDM v Horáckém muzeu a Horácké galerii. Akce začíná v 15 hodin. V Horáckém muzeu můžete navštívit nebe s Mikulášem, anděli i andělskými dílnami a v Horácké galerii se na vás těší peklo s čerty.

Gymnázium Vincence Makovského vás srdečně zve na vzpomínkový večer věnovaný Vincenci Makovskému. S přednesem a hudební produkcí vystoupí studenti školy. Ohlédnutí za jeho životem a dílem přednese jeho syn doc. Ing. arch. Zdeněk Makovský. Akce se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince v 17 hodin v aule gymnázia.

Kavárna Caffé Stone vás zve ve čtvrtek 8. prosince od 18:30 na cestopisné promítání na téma Austrálie – z korálového útesu až na Uluru. Večerem provází Stanislava a Bedřich Michálkovi. Vstupné dobrovolné.
V informačním centru zakoupíte vstupenky na koncert Radůzy za 200 Kč v předprodeji. Akce se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince v 19 hodin v kulturním domě.

Dále je zde možné zakoupit i vstupenky na divadelní představení Manželský čtyřúhelník, které se koná ve čtvrtek 19. ledna v 19 hodin v kulturním domě. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za rovněž za 200,- Kč.

Ztráty a nálezy
V prodejně Comfor se našel mobilní telefon. Majitel si jej může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250