Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 2. 1. 2017

/ David Balvín

Kulturní akce Městská knihovna vás zve na předposlední přednášku Základy genealogie aneb jak sestavit rodokmen, která proběhne v úterý 3. ledna v 17 hodin v …

Kulturní akce
Městská knihovna vás zve na předposlední přednášku Základy genealogie aneb jak sestavit rodokmen, která proběhne v úterý 3. ledna v 17 hodin v konferenčním sále kulturního domu.

V úterý 3. ledna v 19 hodin bude v kulturním domě promítán nový český film Normální autistický film. Film vyhrál v roce 2016 v kategorii ,,Nejlepší český dokumentární film“ na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě. Vstupné je 50 Kč.

Kulturní dům oznamuje možnost zakoupení vstupenek na koncert kapely Slza, který se uskuteční ve čtvrtek 23. února 2017 v 18 hodin v kulturním domě. Předprodej probíhá v informačním centru a v restauraci K CLUB.

Informační centrum oznamuje, že jsou v předprodeji dále vstupenky na následující akce. Divadelní představení Manželský čtyřúhelník ve čtvrtek 19. ledna. Dále koncert Marcela Zmožka v neděli 22. ledna. Koncert Malina Brothers v úterý 24. ledna. Přeložený koncert Radůzy na středu 1. února a talkshow Haliny Pawlowské v úterý 14. února.

 

Ztráty a nálezy
V úterý 20. prosince byly před evangelickým kostelem nalezeny hodinky. Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

V pátek 23. prosince se naproti kulturnímu domu našel svazek klíčů. Klíče jsou k vyzvednutí na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250