Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 17. ledna 2020

Matěj Petr  Sdílet článek na nebo

Kulturní akce Horácká galerie Vás zve na koncert Štěpán Filípek a Sára Medková hrají Bacha. Akce se koná dnes večer od 18:00 v podkroví Horácké …

Kulturní akce

Horácká galerie Vás zve na koncert Štěpán Filípek a Sára Medková hrají Bacha. Akce se koná dnes večer od 18:00 v podkroví Horácké galerie, vstupné je 200 Kč.

V sobotu 18. ledna od 8:00 do 11:00 se na Vratislavově náměstí bude opět konat Farmářský trh.

V neděli 19. ledna bude v kulturním domě další kino. Promítat se bude animovaný film Toy Story 4: Příběh hraček. Začíná se v 16:00 a vstupné je 50 Kč na místě.

 

V informačním centru můžete zakoupit vstupenky na následující kulturní akce:

Oldies ples, společenský ples Medinu a nemocnice, autorské čtení Jaroslav Rudiš – Český ráj, stand up comedy Lukáše Pavláska – Kdo nepláče není Čech, ples New Town Swing, koncert Davida Pomahače, koncert Gaia Mesiah, koncerty v rámci festivalu Podium NMNM, divadla Norská pohádka a Čelisti reloaded, divadlo Vzhůru dolů, koncert skupiny Kollárovci, jazzový koncert Jan Kavka Tria a divadelní představení Ezopovy bajky

 

Sportovní akce

V sobotu 18. a v neděli 19. ledna se ve Vysočina Areně bude konat SP v běžeckém lyžování. Vstup do areálu bude celý víkend zdarma.