Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 17. května 2023

/ Erik Havlík

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 30. května a to v …

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 30. května a to v čase od 7:30 do 16:30 hodin. Vypnutá oblast: ul. Pavlovova čp. 1502, 1504, 1506, 1508, 1510 a 1512, dále pak také stavba bytového domu na parc. č. 1686/1 (Staredo).

Zároveň bude také přerušena dodávka elektrické energie 2. června a to v čase od 9:30 do 14:30 hodin. Vypnutá oblast: část obce Olešná a to od čp. 6, 61, 64, 48 a 81 směr Nové Město a Zubří.

Děkujeme za pochopení.

Kulturní akce

Zítra ve čtvrtek 18. května v Městských lázních proběhne od 17:30 hodin další Saunový rituál pro ženy.

Mateřská škola pořádá zítra ve čtvrtek 18. května od 15 hodin na atletickém stadionu v našem městě tradiční Sportovní olympijské hry pro děti a jejich rodiče.

V pátek 19. května se v Horácké galerii od 17 hodin uskuteční Akordeonový podvečer s ochutnávkou vín. Vstupenky v předprodeji zakoupíte na pokladně Horácké galerie.

V sobotu 20. května se v parku na Vratislavově náměstí uskuteční od 8 hodin další Farmářský trh. Těšit se můžete na kvalitní nabídku potravin a produktů s jasným původem. Doprovodný program začíná v 9 hodin. Představí se projekt Putovní pokojovky aneb rostlinná štafeta Anety Linkové a dechový orchestr Z-UŠáci. 

V sobotu 20. května se na Hotelu Ski od 20 hodin uskuteční Beseda s Janem Čenským. Rezervaci je možné uskutečnit na recepci hotelu.

V sobotu 20. května se na Jánské ulici od 17 hodin uskuteční Oslava kapličky

V neděli 21. května proběhne od 9:30 hodin na atletickém stadionu akce s názvem Májový mítink na dráze

V neděli 21. května zároveň od 16 hodin proběhne promítání KINA v Kulturním domě. Tentokrát v podobě animovaného snímku pro děti s názvem Mia a já ve filmu. Vstupné se platí na místě před začátkem promítání. 

Informační centrum dále oznamuje, že v jeho kanceláři zakoupíte vstupenky na různá představení, akce a koncerty. Například na divadelní představení Gadžové jdou do nebe, dále pak také zakoupíte vstupenky na další ze série koncertů Pódium NMNM či na představení s názvem Všechny báječné věci. V prodeji už jsou také vstupenky na lednové travesti představení s názvem Dokud nás smrt nerozdělí. Zároveň zakoupíte startovné na tradiční Pochod srdcem Vysočiny. Více informací o zmiňovaných, ale i jiných akcích najdete na webu města.

Sportovní informace  

V sobotu 20. května se na novoměstském fotbalovém hřišti od 9 hodin uskuteční utkání mezi týmem přípravky SFK Vrchovina a týmem přípravky FC Žďár nad Sázavou.

V neděli 21. května se pak dorost SFK Vrchovina střetne od 13 hodin s dorostem FK Světlá nad Sázavou. 

Od 16:30 hodin pak naváže utkání mezi týmem SFK Vrchovina – Muži „B“ a TJ Nová Ves.

Dne 23. května proběhne v KD od 16.15 hodin pod záštitou Fotbalové asociace České republiky ve spolupráci s SFK Vrchovina beseda určená rodičům fotbalistů a fotbalistek. Bližší informace najdete na webu sfkvrchovina.com.

Ztráty a nálezy

Dne 8. května byl na Tyršově ulici nalezen mobilní telefon. Majitel se o něj může přihlásit na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250