Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 16. 12. 2016

/ Lucie Příhodová

Informace o dopravním omezení v době konání biatlonu 15. – 18. prosince Od 13. do 18. prosince na ulici Tyršova bude zjednosměrněn provoz tak, že …

Informace o dopravním omezení v době konání biatlonu 15. – 18. prosince

Od 13. do 18. prosince na ulici Tyršova bude zjednosměrněn provoz tak, že bude průjezdná v úseku od ul. Malá po ul. Křenkova.

Na Vratislavově nám. Bude v sobotu 17. prosince v době od půlnoci do 13 hodin zjednosměrněn provoz, bude možné projet směrem od Palackého nám. K ul. Školní. Od 13:01 do neděle 18. prosince do 6:00 ráno bude uzavřeno celé Vratislavovo nám.

Ulice Nezvalova ve dnech 15. do 18. prosince bude zdejnosměrněna – projet bude možné od ul. Maršovská směrem k ul. Soškova.

Dále bude od 15. do 18. prosince uzavřena silnice mezi NMNM a Vlachovicemi (od zastávky u nemocnice až po začátek obce Vlachovice).

Ve stejném termínu bude uzavřena silnice I/19 – od kruhového objezdu po křižovatku se silnicí směr Slavkovice, dále bude zjednosměrněn provoz na silnici z Radňovic do Jiříkovic a z Jiříkovic do NMNM (opačně bude uzavřeno). Zjednosměrněn bude provoz na silnici do Slavkovic, od NMNM do Slavkovic bude provoz umožněn (opačně bude uzavřeno). Zjednosměrněna bude i účelová komunikace ze Slavkovic do Radňovic (z Radňovic do Slavkovic bude uzavřeno)

Ve čtvrtek 15. a v pátek 16. prosince nebude obsluhována autobusová zastávka Nové Město na Moravě, nemocnice.

Bližší informace najdete na webových stránkách města.

Kulturní akce

Do neděle 18. prosince bude v informačním centru a Horáckém muzeu možnost vyzkoušet si střílení do terčů a zažít to, co prožívají biatlonisté. Střelnice bude v provozu v otevírací době informačního centra a Horáckého muzea.

Kulturní dům vás zve v neděli 18. prosince na další kino. Od 16 hodin se hraje Doba ledová: Mamutí drcnutí. Cena je 40 Kč na místě.

Sportovní akce

Do neděle 18. prosince jste srdečně zváni na Světový pohár v biatlonu. Dnes od 17:30 se můžete těšit na sprint žen. V sobotu na stíhací závody mužů (od 15:00) a žen (od 17:30), v neděli na hromadné starty mužů (od 11:45) a žen (14:15). V rámci doprovodného programu vystoupí v sobotu 17. prosince na Vratislavově náměstí skupina Monkey Business. Začátek je v 19:30, od 20:30 proběhne slavnostní vyhlášení nejlepších šesti závodníků ze sprintů a stíhacích závodů.

Městské lázně v NMNM vás zvou na noční saunování, plavání, cvičení, které se uskuteční v sobotu 17. prosince. Otevřeno je do půlnoci.

Ztráty a nálezy
Ve středu 7. prosince byly nalezeny klíče s čipem na Tyršově ulici. Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250