Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 14. 12. 2016

/ Lucie Příhodová

Informace o dopravním omezení v době konání biatlonu 15. – 18. prosince Od 13. do 18. prosince na ulici Tyršova bude zjednosměrněn provoz tak, že …

Informace o dopravním omezení v době konání biatlonu 15. – 18. prosince

Od 13. do 18. prosince na ulici Tyršova bude zjednosměrněn provoz tak, že bude průjezdná v úseku od ul. Malá po ul. Křenkova.

Na Vratislavově nám. Bude v sobotu 17. prosince v době od půlnoci do 13 hodin zjednosměrněn provoz, bude možné projet směrem od Palackého nám. K ul. Školní. Od 13:01 do neděle 18. prosince do 6:00 ráno bude uzavřeno celé Vratislavovo nám.

Ulice Nezvalova ve dnech 15. do 18. prosince bude zdejnosměrněna – projet bude možné od ul. Maršovská směrem k ul. Soškova.

Dále bude od 15. do 18. prosince uzavřena silnice mezi NMNM a Vlachovicemi (od zastávky u nemocnice až po začátek obce Vlachovice).

Ve stejném termínu bude uzavřena silnice I/19 – od kruhového objezdu po křižovatku se silnicí směr Slavkovice, dále bude zjednosměrněn provoz na silnici z Radňovic do Jiříkovic a z Jiříkovic do NMNM (opačně bude uzavřeno). Zjednosměrněn bude provoz na silnici do Slavkovic, od NMNM do Slavkovic bude provoz umožněn (opačně bude uzavřeno). Zjednosměrněna bude i účelová komunikace ze Slavkovic do Radňovic (z Radňovic do Slavkovic bude uzavřeno)

Ve čtvrtek 15. a v pátek 16. prosince nebude obsluhována autobusová zastávka Nové Město na Moravě, nemocnice.

Bližší informace najdete na webových stránkách města.

Kulturní akce

Kulturní dům vás zve dnes od 17 hodin na koncert žáků ZUŠ Jana Štursy Vánoční dech. Všichni jste srdečně zváni.

Informační centrum oznamuje, že je již v prodeji kniha Zmizelé Nové Město na Moravě. Cena je 199 Kč.

Od pondělí 12. prosince do neděle 18. prosince bude v informačním centru a Horáckém muzeu možnost vyzkoušet si střílení do terčů a zažít to, co prožívají biatlonisté. Střelnice bude v provozu v otevírací době informačního centra a Horáckého muzea.

Sportovní akce

Od čtvrtku 15. do neděle 18. prosince jste srdečně zváni na Světový pohár v biatlonu. Ve čtvrtek se můžete těšit na sprint můžu, v pátek na sprint žen. V sobotu na stíhací závody mužů a žen, v neděli na hromadné starty mužů a žen. V rámci doprovodného programu vystoupí v sobotu 17. prosince na Vratislavově náměstí skupina Monkey Business. Začátek je v 19:30, od 20:30 proběhne slavnostní vyhlášení nejlepších šesti závodníků ze sprintů a stíhacích závodů.

Ztráty a nálezy
Ve středu 7. prosince byly nalezeny klíče s čipem na Tyršově ulici. Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250