Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 13. 1. 2017

/ Lucie Příhodová

Kulturní akce Horácké muzeum vás zve na další farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu 14. ledna v parku na Vratislavově náměstí. Trh probíhá od …

Kulturní akce

Horácké muzeum vás zve na další farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu 14. ledna v parku na Vratislavově náměstí. Trh probíhá od 8 do 11 hodin.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vás zve na XI. Tříkrálový koncert, který se koná v neděli 15. ledna v kostele svaté Kunhuty. Koncert začíná v 17 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Kulturní dům vás zve v neděli 15. ledna na další kino. Tentokrát je na programu rodinný animovaný film Tajný život mazlíčků. Začátek je v 16 hodin, vstupné 40 Kč na místě.

Informační centrum oznamuje možnost zakoupení vstupenek na koncert kapely Slza, který se uskuteční ve čtvrtek 23. února 2017 v 18 hodin v kulturním domě.

Dále jsou v prodeji vstupenky na divadelní představení Manželský čtyřúhelník ve čtvrtek 19. ledna. Dále koncert Marcela Zmožka v neděli 22. ledna. Koncert Malina Brothers v úterý 24. ledna. Přeložený koncert Radůzy na středu 1. února a talkshow Haliny Pawlowské v úterý 14. února.

Předprodej probíhá v informačním centru a v restauraci K CLUB.

Sportovní akce

Do neděle 15. ledna se koná ve Vysočina aréně 79. ročník Zlaté lyže a Mistrovství dospělých a dorostu ČR v běhu na lyžích. Závody začínají v sobotu i v neděli v 9:30. Srdečně Vás zveme na tento sportovní zážitek.

Ztráty a nálezy
Tento týden se našla u Billy tříbarevná kočka. Informace o nálezci kočky vám podáme v IC.
V měsíci prosinci loňského roku se našly na ulici Tyršově klíče s čipem.
Majitel si je může vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250