Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 11. září 2019

Tereza Orosová  Sdílet článek na nebo

Zářijová setkání s rodiči k provozu dětských hřišť a sportovišť v Novém Městě na Moravě Ve vybraných městských lokalitách proběhnou setkání se zástupci města a …

Zářijová setkání s rodiči k provozu dětských hřišť a sportovišť v Novém Městě na Moravě

Ve vybraných městských lokalitách proběhnou setkání se zástupci města a úředníky odboru správy majetku města s občany města a společně s nimi prodiskutovali současný stav dětských hřišť a sportovišť. Chtějí si vyslechnout názory rodičů, kteří na hřiště chodí se svými dětmi a zakomponovat je do plánů města na údržbu a obnovu hřišť.

Setkání se uskuteční dnes 11. září:

v 16:00 – hřiště na ulici Karníkova nad garážemi

v 17:00 – hřiště na ulici Mírová proti ENPECE

v 18:00 – hřiště na ulici Tyršova pod přístavbou 1. ZŠ

Oznámení o výluce na železniční trati 251

Ve dnech 9.až 12. září denně v době od 7:35 do 14:25 hod. bude v úseku Nové Město na Moravě – Bystřice nad Pernštejnem a zpět probíhat výluka.

Po dobu výluky budou všechny spoje v daném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Informace z Městských lázní

Městské lázně oznamují, že ve dnech od 9. do 15. září včetně budou uzavřeny z důvodu sanitární odstávky. Otevřeno bude opět od pondělí 16. září v běžné otevírací době.

Upozornění

Moštárna ČSZ za prodejnou Jednota COOP pod Nemocnicí Nové Město na Moravě upozorňuje na možnost moštování, které proběhne v sobotu 14. září od 7:00 do 15:00 hod. Vlastní nádoby s sebou.

Kulturní akce

Novoměstská kulturní zařízení vás zvou na koncert Radůzy, který proběhne v pátek 13. září od 19:00 hod. v kulturním domě.

V sobotu 14. září se na Vratislavově náměstí bude opět konat farmářský trh. V rámci doprovodného programu proběhne výtvarná dílna loutkového divadla z papíru.

V informačním centru můžete zakoupit vstupenky na následující akce: koncert Radůzy, festival Křídla, koncert tria Merta, Hrubý a Fencl a koncert Stratos Quartett Wien a benefiční představení Portimo.

Sportovní akce

SFK Vrchovina vás zve na zápas 7. kola MSFL proti týmu FC Slovan Rosice. Zápas se odehraje v sobotu 14. září od 16:00 hod. na hřišti v Novém Městě na Moravě.

Ztráty a nálezy

V úterý 3. září byl na náměstí nalezen klíč.

V pátek 6. září byly v NMNM nalezeny klíče od auta.

Dnes 11. září byly u budovy pošty nalezeny klíče.

Nalezené předměty jsou k vyzvednutí na podatelně Městského úřadu.