Informační centrum

Pravidelné hlášení městského rozhlasu ze dne 10. 5. 2017

/ Marie Šímová

Informace z města V pátek 12. května jste srdečně zváni na další Jarní trhy se širokým sortimentem zboží, které proběhnou na Vratislavově náměstí. Trhy budou …

Informace z města

V pátek 12. května jste srdečně zváni na další Jarní trhy se širokým sortimentem zboží, které proběhnou na Vratislavově náměstí. Trhy budou probíhat od 8 do 17 hodin.

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodů plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 15. května od 7:30 do 11:30. Vypnutá oblast: část ulice Jánská (horní) – od domu číslo 93 a číslo 1390 směr zahrádky (směr Nová Ves).

Výluky

Od 10. května do 17. května od 7:35 hodin do 14:25 hodin proběhne výluka a to na úseku Nové Město na Moravě-Bystřice nad Pernštejnem na trati 251-Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě – Tišnov a zpět.

Všechny vlaky budou nahrazeny autobusovou dopravou.

Kulturní akce

Lysina lenina Vás srdečně zve na Noc literatury, která proběhne dnes 10. května mezi 19:00 a 22:00.  Můžete zdarma přijít poslechnout úryvky ze současné evropské prózy v přednesu zajímavých osobností na netradiční místa. 

Sklepení v průjezdu penzionu U Pasáčka, Připravované gourmet café v Domě U Salvátora ,Hasičský vůz (zaparkován v ul. Školní 448),Smuteční obřadní síň vedle Kulturního domu (Tyršova 1350),Věž evangelického kostela (Komenského náměstí 1341).   

Otevírání mlejnku   

   Vystoupení dětí z hudebně – dramatického oboru Základní umělecké školy na dvorku muzea nazvané Dráteníček a nejmenších žáčků. Symbolické otevření Vírského mlejnku a zahájení sezóny i ve Strašidelném podzemí.   

Informační centrum oznamuje, že jsou v předprodeji vstupenky na dechovou hudbu Rozmarýnka na 14. května za 80 Kč. Předprodej probíhá vždy v informačním centru a restauraci K CLUB.

Ztráty a nálezy

V pondělí večer 1. května byl nalezen klíč od automobilu Peugeot.

Ve středu 3. května se na Pavlovově ulici našly klíče na šňůrce.

Majitelé si mohou předměty vyzvednout na podatelně MěÚ.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250