Informační centrum

Otevírací doba IC během slavností Nova Civitas

/ Erik Havlík

V pátek 17. a v sobotu 18. června bude mít Informační centrum a Horácké muzeum prodlouženou otevírací dobu…

Otevírací doba IC během slavností Nova Civitas

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že v rámci konání oslav Nova Civitas bude mít Informační centrum a Horácké muzeum prodlouženou otevírací dobu. V pátek 17. června bude Informační centrum otevřeno do 18 hodin a v sobotu 19. června do 17 hodin. Po oba dva dny bude vstup do muzea ZDARMA a to včetně vstupu do expozice Strašidelného podzemí a Mlejnku z Víru.  

V pátek 17. června bude v Horáckém muzeu od 18 hodin pokračovat společná vernisáž výstavy Hluboká voda, Nejhlubší les, kterou pořádá Horácká galerie spolu s Horáckým muzeem. Výstava bude slavnostně zahájena týž den v galerii v 17 hodin. Více informací najdete zde.

V sobotu 18. června bude možné si v Informačním centru vyzvednout dárek, který můžete získat, pokud v sobotu dopoledne od 8 do 13 hodin projdete na Vratislavově náměstí vsechny neziskové spolky, kluby a organizace, které budou mít v rámci Nova Civitas veřejnou prezentaci. Dárek si tedy můžete vyzvednout tehdy, až budete mít na hrací kartě všechna razítka od „neziskovek“. Čekají Vás velmi pěkné ceny!

A aby toho nebylo málo: V neděli 19. června je před Horáckým muzeem v 17 hodin sraz všech zájemců, kteří spolu s průvodcem Adamem Dostálem uskuteční Komentovanou prohlídku města.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250