Informační centrum

Novoměstské farmářské trhy ve vánočním kabátě

/ Petra Tomášková

Dvanáctý ročník novoměstských farmářských trhů míří do finále. Už tuto sobotu 10. prosince se v letošním roce potkáme s našimi farmáři a prvovýrobci naposledy v …

Novoměstské farmářské trhy ve vánočním kabátě

Dvanáctý ročník novoměstských farmářských trhů míří do finále. Už tuto sobotu 10. prosince se v letošním roce potkáme s našimi farmáři a prvovýrobci naposledy v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si pro zásoby a jedlé dárky, které potěší každého gurmána na Vánoční farmářský trh.

Čím můžete pod stromečkem potěšit? Krásné vánoční balíčky nabídne výrobce ručních těstovin Fajna Pasta a zeleninová hořčice Fojtka. Pánové jistě ocení místo ponožek uzeniny z Havlíčkova řeznictví a uzenářství ve tvaru baněk, kapříků a podkoviček. Ručně zdobené dekorační perníčky nabídne Tomáš Trojánek z Radňovic. Na trhu nakoupíte i vánoční balení lisovaných olejů rodinné firmy Ze Stodoly. Farma Zelenka přiveze celé krůty, MM farma kachny a kuřata. Nebude chybět pečivo od Kejvala, kravské sýry z Březin, uzeniny z Fryšavy a Třebíče, veganské a bezlepkové výrobky Damodara, masné a mléčné výrobky z Netína, brambory z Poděšína a mnoho dalšího. Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme ve čtvrtek.

Přijďte si s námi užít letošní závěrečný vánočně vyladěný farmářský trh a podpořte tak drobné přímé výrobce. Těšíme se na vás v sobotu 10. prosince v parku na Vratislavově náměstí. Startujeme úderem 8 hodiny ranní a trh prodlužujeme mimořádně do pravého poledne. Současně bude probíhat na spodním Vratislavově náměstí Vánoční trh https://ic.nmnm.cz/akce/vanocni-trh-3/ plný originálních rukodělných výrobků.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250