Informační centrum

Novoměstské farmářské trhy odstartují čtrnáctou sezonu

/ Petra Tomášková

Skvělá parta řezníků, uzenářů, pekařů a prvovýrobců z novoměstských farmářských trhů už stříhá metr. Tuto sobotu 20. ledna v našem městě odstartujeme čtrnáctý ročník našich …

Novoměstské farmářské trhy odstartují čtrnáctou sezonu

Skvělá parta řezníků, uzenářů, pekařů a prvovýrobců z novoměstských farmářských trhů už stříhá metr. Tuto sobotu 20. ledna v našem městě odstartujeme čtrnáctý ročník našich farmářských trhů. Zveme tímto všechny příznivce, kteří vyhledávají kvalitní zemědělské produkty do parku na Vratislavovo náměstí, kde se budeme i letos potkávat opět po celý rok. Během ledna, února, března a prosince se uvidíme jednou za měsíc. Letošní novinkou bude, že už od dubna se budeme potkávat každý lichý týden až do listopadu. I letos se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě oblíbených kapel, tvořivých dílen a divadelních představení. Opět nás čekají některé trhy, které se spojí s oblíbenými akcemi jako jsou Jarní trh, Slavnosti medu, Svatováclavské slavnosti a Vánoční trh.

Co bude jinak? Představíme vám značku Nuss Deo, za kterou stojí dvě sestry ze Žďáru nad Sázavou, které milují zdravý životní styl a ořechové krémy od prvního ochutnání. A protože dbají na to, co svému tělu dávají, vytvořily vlastní bez cukrové ořechové krémy Nuss Deo. Jsou to lahodná másla plná vitamínů a minerálních látek, plná kvalitních bílkovin a tuků. Pro ty, co nestíhají teplé večeře, máme opět vychytávky od Jitky Hameršmídové v podobě jejich hotovek pod značkou Bez-E. Výjimečné křížaly z Trhové Kamenice, které mají chuť, nápad a jsou plné slunce, nabídne Václav Slavík. Na trhu nakoupíte masné výrobky od Havlíčkova a Ráčkova řeznictví, speciality od Dacerů z Fryšavy a drůbež MM Farmy. Na sobotu ladí formu i naší oblíbení pekaři a cukráři. Pokud budou příznivé teploty, na trhu nakoupíte i brambory z Poděšína a rajčata z Kožichovic. Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek.

Přijďte s námi odstartovat čtrnáctý ročník novoměstských farmářských trhů, zastavit se na kus řeči a doplnit svoje spíže tím nejlepším z domácí produkce. Těšíme se na vás v sobotu 20. ledna v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 11 hodin.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250