Informační centrum

Na farmářských trzích se bude porcovat tuňák

/ Petra Tomášková

Kvalitní potraviny s jasným původem můžete zakoupit na novoměstských farmářských trzích tuto sobotu 12. září v parku na Vratislavově náměstí. Opět se na vás těší …

Na farmářských trzích se bude porcovat tuňák

Kvalitní potraviny s jasným původem můžete zakoupit na novoměstských farmářských trzích tuto sobotu 12. září v parku na Vratislavově náměstí. Opět se na vás těší necelá čtyřicítka farmářů, tak si připravte košíky a prohlédněte si seznam přihlášených prodejců.

Na trhu znovu najdete zeleninovou hořčici Fojtka, oleje Ze Stodoly, med od novoměstských včelařů, pivo od Hejkala, čerstvé sýry a jogurty z Březin, uzeniny z Fryšavy, krůtí maso Zelenka, výborné pečivo od Kejvala a Slonků, vejce a drůbež ze Zlatkova, masné a mléčné výrobky z Netína, Janečkovy a Prosetínské trubičky, jablka z Tuchoraze, burčák z Němčiček, ovocné trubičky z Maršovic, brambory z Poděšína, koření od Davídka, bezlepkové výrobky ze Sněžného a spoustu dalších lahůdek. Trh bude tentokrát bez výrobků z kozího mléka.

V rámci doprovodného programu vás v 9 hodin zasvětíme do porcování opravdové delikatesy v podobě tuňáka. Toho vám potom připraví profesionální šéfkuchař Petr Erin Kováč s kokosovým mlékem, citronovou trávou a limetovými listy. Ochutnat můžete i výborné burgery a domácí limonády. Přijďte si s námi užít krásné sobotní dopoledne, nakoupit si poctivé produkty a ochutnat tuňáka. Začínáme úderem 8 hodiny ranní až do vyprodání zásob. 

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250