Informační centrum

Na farmářském trhu zahraje Tata band Josefa Kučery

/ Petra Tomášková

Živou hudbu a to nejlepší poctivé jídlo od lokálních farmářů najdete už tuto sobotu 16. července od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově …

Na farmářském trhu zahraje Tata band Josefa Kučery

Živou hudbu a to nejlepší poctivé jídlo od lokálních farmářů najdete už tuto sobotu 16. července od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Prázdniny se nás netýkají, nezastavujeme, jedeme dál.

Co bude jinak? Těšte se znovu do fronty k nadšenému pěstiteli Jiřímu Šídlovi ze Spělkova. U jeho stánku najdete řepu salátovou, mangoldu, hlávkové zelí, pórek, hrášek, ředkvičky, petrželku hladkolistou, celerovou nať, šruchu zelnou a cibulku lahůdkovou. Na trhy se vrací Chvátalovi z Poděšína, pravidelně tak u nich můžete nakupovat rané brambory Impala balené po 10 kg. Jídlo z řemeslné manufaktury nejen pro Gurmány nabídne Gurmattic, ochutnat můžete i jejich čerstvé tortilly a grilovaný farmářský sýr se salátkem. Zahradnictví Vedrovice slibuje meruňky, papriky, rajčata, rybíz a trvalky. Nabízí i možnost objednávek okurek nakladaček, volat můžete do čtvrtka 15.7. na tel. 731 103 981. Luxusní paštiky a delikatesy najdete ve skleničkách pod značkou Od Martina. Lněný, makový a řepkový olej do vašich pokrmů nabídne malá rodinná firma Ze Stodoly.

Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme ve čtvrtek. V rámci doprovodného programu to od 9 hodin rozbalí swing & dixieland kapela Tata band Josefa Kučery, tak si to rozhodně nenechte ujít. Těšíme se na vás v sobotu 16. července od 8 do 12 hodin v krásném parku na Vratislavově náměstí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250