Informační centrum

Na farmářském trhu budou děti tvořit s Mraveništěm – sobota 4. června

/ Petra Tomášková

Vyměnit víkendový nákup v přeplněném supermarketu za příjemné prostředí parku na Vratislavově náměstí můžete už tuto sobotu 4. června v rámci dalšího farmářského trhu. Začínáme …

Na farmářském trhu budou děti tvořit s Mraveništěm – sobota 4. června

Vyměnit víkendový nákup v přeplněném supermarketu za příjemné prostředí parku na Vratislavově náměstí můžete už tuto sobotu 4. června v rámci dalšího farmářského trhu. Začínáme úderem osmé hodiny ranní a jsme až do vyprodání zásob.

Co bude nového? Cibulky mečíků (gladiol), hvězdníku a kořeny kaly nabídne rodinné zahradnictví Roven. Cibuloviny pěstují na sedmi arech půdy a vše se snaží udržovat ručně s minimálním vstupem chemie. Nechat se okouzlit vůní bylinných olejů, jemností pleťových sér a chutí léčivých likérů můžete u Terezčina čarovného krámku. Včelí med, propolisové masti, tinktury a medovinu najdete v nabídce Včelařství Řezníček. Milovníky čokolády potěší Janáčkovy pralinky, jejich luxusní čokoládové pivo a švestková chilli omáčka. Podpoříme i rukodělné výrobce. Na trhu zakoupíte dětské oblečení Radky Kohoutové a Marie Joskové, dřevěné výrobky Františka Sádovského, levandulový sortiment Jany Nečasové a origiální dárkové předměty Kristýny Hamákové. Seznam přihlášených prodejců najdete v příloze.

Od 9 hodin bude pro děti připravené vesmírné tvoření s lesním klubem Mraveniště. Těšit se můžete i na kulinářskou show Petra Erina Kováče, který naporcuje a připraví tuňáka s limetkovými listy, citronovou trávou a mangem. Uvidíme se v sobotu 4. června v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 12 hodin. Těšíme se na vás za každého počasí.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250