Informační centrum

Listopadový farmářský trh v omezeném režimu

/ Petra Tomášková

Novoměstské farmářské trhy se opět hlásí, tentokrát však v omezeném režimu. Už tuto sobotu 14. listopadu nakoupíte svoje oblíbené produkty z rukou prvovýrobců a farmářů …

Listopadový farmářský trh v omezeném režimu

Novoměstské farmářské trhy se opět hlásí, tentokrát však v omezeném režimu. Už tuto sobotu 14. listopadu nakoupíte svoje oblíbené produkty z rukou prvovýrobců a farmářů opět v našem městě. Mimořádně se farmáři přesunou z důvodu revitalizace parku na hlavní Vratislavovo náměstí. Trh na čerstvém vzduchu je bezpečnější než nákup v obchodním domě, tak se nebojte přijít podpořit svoje oblíbené farmáře. Každý prodejce bude mít k dispozici dezinfekci a stánky budou rozestavěny se 4m rozestupy.

Podle nových vládních opatřeních na farmářském trhu najdete pouze potraviny českého původu, prozatím žádné květiny, koření ani občerstvení. Abychom splnili všechny stanovené podmínky, budeme muset omezit sortiment a počet prodejců. Potřebujeme dodržet stanovený počet lidí na daném prostoru, což není lehký úkol. Zásadní potraviny samozřejmě v sobotu nakoupíte. Těšit se můžete na MM farmu, která nabídne kachny, kuřata a vejce. Havlíčkovo uzenářství přiveze svoje masné výrobky a speciality. Nebudou chybět sýry a jogurty ZD Březiny. Letos naposledy zavítá do našeho města Kozí dvorek Olešenka, tak si přijďte pro pořádné zásoby jejich bio dobrot. Napeče nám rodinná pekárna Kejval, nepřijdete ani o oblíbené Janečkovy trubičky a Majdiny zákusky. Med a medové produkty nakoupíte u stánku Včelařství Babákov. Kompletní seznam prodejců zveřejníme ve čtvrtek.

Striktně prosíme, vemte si roušky, dodržujte rozestupy a buďte ohleduplní. Určitě nevyrážejte na trh celé rodiny, ale vyšlete pouze jednoho zástupce, který nakoupí. Přijďte si v sobotu 14. listopadu od 8 do 11 hodin pro to nejlepší z naší domácí produkce. Těšíme se na vás.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250